مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 715 -تاریخ انتشار : شنبه 29 شهریور 1393 -ساعت : 19:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای پروژه پارک موزه دفاع مقدس مازندران نیازمند یاری شوراست

مازند شورا: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: انتظار ما از شورا و شهرداري اينست كه در اجراي پروژه بزرگ پارك موزه دفاع مقدس مثل گذشته ما را ياري كنند چون بدون مشاركت شهرداري كاري پيش نخواهد رفت

مازند شورا: سردار عبدالله ملکی ظهر شنبه در دیدار با رئیس شورای شهر ساری، گفت: پارك موزه در بسياري از مراكز استانها اجرايي شد و در ساري هم بايد اجرا شود چرا كه مردم ساري نقش اساسي در انقلاب و دفاع مقدس داشتند.
 
وی تعامل شورا با شهرداري را رمز موفقيت نهاد مديريت شهري در ساري دانست و خاطر نشان كرد : ساري در مقايسه با ساير مراكز استانها مورد توجه جدي قرار نگرفت اما بحمداله با همت شهردار سختكوش و حمايت بي دريغ اعضاي محترم شورا در اين دوره جاني دوباره گرفت و نفس تازه كرد.
 
وي تصريح كرد : ساري يك شهر تاريخي با پيشينه غني اجتماعي و فرهنگي و ديني است و حق اين شهر است كه توسعه يافته ترين مركز استان باشد .
 
علیجان شمشيربند رئيس شوراي شهر ساري نيز در اين ديدار با تقدير از مسئولان حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس بخاطر توجه به فعاليت هاي نهاد مديريت شهري تاكيد كرد : از همه مديران بخش هاي مختلف توقع داريم اين نهاد را همراهي كنند تا خدمت رساني به مردم حتي لحظه اي متوقف نشود.
 
وي در ادامه يادآور شد : در يكسالي كه از فعاليت شوراي چهارم سپري شد با شناختي كه از تك تك همكارانم در شورا پيدا كردم تاكيد مي كنم كه همه اين عزيزان دغدغه كار و خدمت دارند و همه در تلاشند تا كاري براي مردم انجام دهند منتها اختلاف نظر امري طبيعي است كه اتفاقاً براي رشد و بالندگي لازم   است.
 
شمشيربندتصريح كرد: بنده سعي خواهم كرد با يك مديريت انسجامي و فرا گروهي در خدمت همكاران باشم و يقين دارم  آن ها هم با جديت پاي كار هستند و هيچكدام دنبال كار شكني نيستند.
 
رئيس شوراي شهر ساري افزود: بحمدالله شهردار جوان ما هم علاوه بر امتيازات خانوادگي   و مذهبي و انقلابي ،خودش يك مدير قوي است و بنده اگر قبلاً بخاطر امتيازات انقلابي به ايشان رأي دادم اكنون به  قدرت مديريتي او هم رأي مي دهم.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سردار عبدالله ملکی - شورای شهر ساری - پارک موزه دفاع مقدس - علیجان شمشيربند - -

نظر شما در مورد : اجرای پروژه پارک موزه دفاع مقدس مازندران نیازمند یاری شوراست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها