مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7153 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 14:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چمران با اشاره به روز تهران گفت:

امیدوارم سال آینده مراسمی در شان پایتخت داشته باشیم

مازندشورا: رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه فردا 14 مهرماه بر اساس مصوبه شورای شهر «روز تهران» نامیده شده ،گفت: متاسفانه شهرداری تهران آمادگی لازم را برای برگزاری مراسم ویژه این روز نداشت و امیدوار هستیم با برنامه‌ریزی‌های دقیق سال آینده شاهد برنامه‌هایی در شان پایتخت کشور باشیم.

مازندشورا:

بلدیه| مهدی چمران صبح امروز در دویست و نود و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حواشی ایجاد شده برای شورای شهر تهران پیرامون شکایت تعدادی از اعضای شورای شهر از رسانه‌ها گفت: باید فضای دوستی در شورای شهر حفظ شود.

وی با بیان اینکه شورای سوم در شرایط بسیار پیچیده‌تر و سخت‌تری حاکم بود ادامه داد: با این حال اعضای شورا اجازه ندادند که فضای تنش بر شورای سوم سایه بیافکند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مطمئن باشید اگر این روال فعلی تصحیح نشود همه در آینده پشیمان خواهیم شد که چرا از این روزها به خوبی برای خدمت به مردم استفاده نکرده و آن را از دست داده‌ایم.

چمران اظهار کرد: خبرنگارها نیز باید در انعکاس اخبار مواردی را رعایت کنند تا فضای دوستی حاکم بر شورا دچار تنش نشود.

چمران همچنین ضمن تبریک روز نیروی انتظامی به پرسنل زحمت کش و فرماندهی این نیرو، ابراز امیدواری کرد که آنها همواره در اجرای وظایفشان موفق باشند.

وی درادامه ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم، خاطر نشان کرد: سید الشهداء همه چیز اسلام بوده و هست و انقلاب اسلامی ما نیز نشات گرفته از نهضت محرم بوده است و از محرم شروع شد و محرم اوج گرفت.به طور کلی ما شهادت طلبی و در مقابل ظلم ایستادن را عملا از امام حسین آموختیم.
وی درباره روز روستا و عشایر نیز اظهار داشت: ما شاهد آن هستیم که هر روز از تعداد افراد ساکن روستا کم و به شهرنشینان و در حقیقت مصرف کنندگان اضافه می‌شود و اکنون 30 درصد جمعیت کشور روستائیان و عشایر هستند که امیدوارم با برنامه‌ریزی بهتر هر چه بیشتر به روستاها رسیدگی شود که با این کارعلاوه برافزایش تولید ملی و سرمایه‌های کشور، شهرهای ما نیز آباد خواهند شد.


چمران در ادامه از مسئولین و بویژه جهاد کشاورزی خواست تا به این مهم توجه ویژه داشته باشند چرا که آبادی شهرها از روستاها می گذرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - چمران - تهران - باشند - عشایر - روستاها - اظهار - روستا - اعضای - اشاره - امیدوارم - آینده - دوستی - ادامه -

نظر شما در مورد : امیدوارم سال آینده مراسمی در شان پایتخت داشته باشیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها