مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7159 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 15:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف 79 درصدی جرایم در مازندران/ برقراری 3500 تماس غیرمرتبط با 110

مازندشورا: جانشین فرمانده انتظامی مازندران میزان کشف جرائم در استان را 79 درصد اعلام کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهراب ریاحی بعد از ظهر امروز در همایش تقدیر از نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند که در سالن اهل بیت(ع) ساری برگزار‌ شد با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: امام حسین(ع) برای امر به معروف و نهی از منکر شهید شد. 

وی با بیان اینکه اینکه حماسه امام حسین(ع) شباهتی به تراژدی‌های حماسی دنیا ندارد و تمام نمی‌شود، افزود: امام حسین(ع) برای دین جدش و به دلیل اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر زمین نماند قیام کرد و هر سال شور و حرارت این حماسه بیشتر می‌شود که باید همراه شور حسینی شعور حسینی هم باشد. 

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه کسانی که امام حق را شهید کردند مسلمان بودند، خاطرنشان کرد: آنان کسانی بودند که از راه زاویه گرفته و از حق به باطل رسیده و با شمشیر حق به جانب باطل افتادند.

ریاحی نیروی انتظامی را مسؤول برقراری امنیت و آرامش و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: امنیت انواع ادراکی، جمعیتی، جغرافیایی و موضوعی و سطحی دارد که امنیت سطحی شامل بین‌الملل، منطقه‌ای، ملی، کشوری و محلی می‌شود.


جانشین فرمانده انتظامی مازندران بعد نظامی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی را از ابعاد امنیت نام برد و یاد‌آور شد: امنیت اجتماعی مربوط به زندگی عادی مردم بوده که بر اساس آمار چند ماه اخیر، جرائم در مازندران کاهش پیدا کرده است. 

وی با اشاره به کاهش پنج درصدی جرایم در استان بیان کرد: نرم کشوری چهار درصد بوده و برای محقق شدن این موضوع برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام شده است. 

ریاحی آمار پرونده‌ها به مراجع قضایی را 17 درصد اعلام و عنوان کرد: در تصادفات 17 درصد کاهش داشته‌ایم که نرم کشوری 10 درصد بوده و کشفیات مواد مخدر هم 46 درصد بوده است.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران کشف جرائم در استان را 79 درصد اعلام و تصریح کرد: استکبار روی موضوع مواد مخدر توجه دارد و به هر شکلی می‌خواهد با تزریق آن افکار جوانان را مسموم کرده تا نتواند تحصیل کند و کانون خانواده را مستأصل کرده و وحدت را از بین ببرد. 

وی با درخواست از مردم در داشتن ارتباط با نیروی انتظامی از کانال 110 خاطرنشان کرد: امسال 170 هزار  تماس داشته‌ایم که 46 مورد عملیاتی و 3 هزار و 500 مورد هم سر کاری بود.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه ارتباط و همکاری مردم با پلیس باعث تأمین امنیت می‌شود، افزود: امنیت در استان کاملاً برقرار است و کاهش جرائم نشان می‌دهد که امنیت به نسبت نقاط دیگر بهتر است، همچنین امنیت وجود دارد اما احساس امنیت مسأله مهمی است به آن هم برسیم.

انتهای پیام/86029/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امنیت - انتظامی - جانشین - فرمانده - اینکه - مازندران - افزود - استان - جرائم - نیروی - معروف - کشوری - ریاحی - ارتباط - اجتماعی - داشته‌ایم - اعلام - موضوع - حسینی - برقراری - جرایم - درصدی - حماسه - اشاره - خاطرنشان - کسانی - عنوان -

نظر شما در مورد : کشف 79 درصدی جرایم در مازندران/ برقراری 3500 تماس غیرمرتبط با 110

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها