مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7161 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 16:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی نوشهر خبر داد

کاهش 63 درصدی جرائم خشن در نوشهر/ پلمب 3 واحد صنفی به دلیل فروش مواد روان‌گردان

مازندشورا: فرمانده انتظامی نوشهر از کاهش 65 درصدی جرائم خشن در نوشهر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، غلامعلی صلاحی بعد از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی ایران است، اظهار کرد: ایران از امن‌ترین کشورهای دنیا است و مردم به خوبی این احساس امنیت را لمس می‌کنند.

وی با قدردانی از رسانه‌ها در انعکاس اخبار مناسب و آگاهی‌بخشی به جامعه، افزود: تولید امنیت محصول تلاش جمعی است و نیروی انتظامی حافظ امنیت است و احساس امنیت را بیشتر می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر بیان کرد: پلیس ما مردم محور است و در کنار مردم قرار دارد و بنابراین انتظار داریم مردم ارتباط‌شان را با پلیس بیشتر کنند و از کنار برخی مسائل مهم بی‌تفاوت نگذرند و همه پلیس خودشان باشند و بسیاری از موارد امنیتی را نیز رعایت کنند.

وی با اشاره به کاهش 65 درصدی جرائم خشن در نوشهر در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیان کرد: در وقوع سرقت با 15 درصد کاهش، تصادف جرحی 54 درصد کاهش و در دستگیری سارقان با 25 درصد افزایش روبه رو هستیم.

صلاحی با بیان اینکه اعتیاد ریشه در دشمنی دشمنان ما دارد و دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به جوانان ما را دارد، تصریح کرد: برخی واحدهای صنفی مبادرت به فروش روانگردان می‌کردند که در این ارتباط سه واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمب شدند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به طرق مختلف سعی در به انحراف کشاندن نسل جوان ما دارد، اظهار کرد: فضای مجازی هم فرصت است و هم تهدید و در این رابطه خانواده‌ها باید مدیریت ویژه‌ای نسبت به فرزندان‌ خود داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با تأکید بر فرهنگ‌سازی در استفاده از فضای مجازی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها و به ویژه آموزش و پرورش باید در زمینه فرهنگ‌سازی در حوزه فضای مجازی ورود جدی پیدا کند.

وی گفت: درباره پرونده‌های اختلافات خانوادگی که به مشاوره نیروی انتظامی می‌آید بیش از 30 درصد منجر به صلح و سازی می‌شود.

انتهای پیام/86019/ذ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتظامی - نوشهر - امنیت - نیروی - فرمانده - مجازی - اینکه - اشاره - شهرستان - باشند - درصدی - فرهنگ‌سازی - بیشتر - جرائم - اظهار - احساس - صلاحی -

نظر شما در مورد : کاهش 63 درصدی جرائم خشن در نوشهر/ پلمب 3 واحد صنفی به دلیل فروش مواد روان‌گردان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها