مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7164 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 16:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سرخو در صحن شورای مطرح کرد:

شهرداری بنچاق زمین‌های تهاتری را بررسی کند

مازندشورا: عضو شورای شهر تهران در مورد املاکی که شهرداری تهاتر می کند یا به پروژه ها اختصاص پیدا می کند ، گفت: پیشنهاد می شود که اسناد و بنچاق این املاک حتما بررسی شود چرا که مشکلات حقوقی برای شهرداری ایجاد می شود.

مازندشورا:

بلدیه| محسن سرخو، رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش عملکرد تبصره‌های بودجه سال 94 شهرداری تهران ،در دویست و نود و پنجمین جلسه شورا ،گفت: گزارشات در مورد بودجه اگر پیگیری و اصلاح نشود، فایده‌ای ندارد.

سرخو در مورد املاکی که شهرداری تهاتر می‌کند یا به پروژه‌ها اختصاص پیدا می‌کند، گفت: پیشنهاد می‌شود که اسناد و بنچاق این املاک حتما بررسی شود تا شهرداری با مشکلات حقوقی مواجه نشود.

وی افزود: به عنوان نمونه شهرداری زمین 12 هزار متر مربعی را در میدان شوش واگذار کرده که بعدا مشخص شده بنچاق آن به نام بانک رفاه است.

سرخو همچنین در مورد میدان میوه و تره بار خیابان پاسداران گفت: شهرداری در زمینی میدان تره بار خیلی شیکی احداث کرده که حالا مشخص شده آن زمین متعلق به وزارت نیرو بوده است و آنها در صدد پس گرفتن زمین خود هستند.

وی همچنین در مورد فعالیت 7 نشریه شهرداری بدون مجوز شورا، اضافه کرد: بهتر است شهرداری فعالیت این نشریات را متوقف کند.

وی در مورد بودجه‌های غیر عمرانی، گفت: تعدادی از پروژه‌ها مانند مترو و اتوبان را آخر سال گزارش پیشرفت می‌گیریم اما تعدادی از بودجه‌ها مانند خیریه امام رضا(ع) گزارش ندارد و باید این موسسات گزارش عملکرد خود را سالانه به شورا ارائه کنند چرا که ردیف بودجه دارند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - گزارش - میدان - بودجه - بنچاق - همچنین - فعالیت - تعدادی - مانند - پروژه‌ها - می‌کند - بررسی - ارائه - عملکرد - شورای - ندارد - تهران -

نظر شما در مورد : شهرداری بنچاق زمین‌های تهاتری را بررسی کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها