مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7168 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 16:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون شهرداردرخصوص واگذاری املاک گفت:

بعد از نظر قوه قضائیه پاسخگوی افکار عمومی خواهیم بود

مازندشورا: معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران با اشاره به سکوت شهردار در خصوص واگذاری املاک اظهار داشت: بعد از اعلام نظر قوه قضاییه در خصوص اینپرونده به افکار عمومی پاسخگو خواهیم بود.

مازندشورا:

بلدیه| ناصر امانی صبح امروز در واکنش به تذکرات محمدمهدی تندگویان درخصوص سایت نمایشگاهی شهر آفتاب و نارضایتی اهالی از خط اتوبوس شهید مطهری ـ شهید بهشتی گفت: هیچ پروژه‌ای با اعتبارات شهرداری در شهر آفتاب ساخته نشده است.
وی با بیان اینکه پروژه جهانی شهر آفتاب توسط بخش خصوصی که برنده یک مناقصه بوده، آغاز شده است، افزود: درخصوص خط اتوبوس ویژه خیابان شهید مطهری – شهید بهشتی باید بگویم بررسی‌های میدانی نشان داده که تنها اتحادیه اتومبیل‌داران از این موضوع ناراحت هستند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران با تاکید بر این مطلب که اجرای این خط اتوبوس به صورت آزمایشی بوده است، گفت: نامه تندگویان به دست قالیباف رسیده و شهردار تهران دستور داده است که بررسی‌های میدانی و نظرسنجی از کسبه صورت گیرد.

امانی افزود: اگر معاونت حمل و نقل پس از بررسی‌های تخصصی به نتیجه‌ای دیگر برسد، قطعا تصمیمات دیگر اخذ خواهد شد.

وی همچنین درخصوص دعوت دوستی از قالیباف برای حضور در صحن علنی شورا و ارائه توضیحاتی درخصوص واگذاری املاک گفت: بعد از آنکه دکتر قالیباف و مهندس چمران به دادستان کل کشور و رییس قوه قضاییه در مورد جنجال املاک نامه نوشتند، تاکنون مدیریت شهری حتی یک کلمه نیز توضیح نداده است چراکه قالیباف معتقد است که قوه قضاییه باید در فضایی آرام و بدون هیچ خط قرمزی موضوعات را بررسی کند و بعد از آن پاسخگوی افکار عمومی خواهیم بود و ما نباید قبل از اعلام نظر قوه قضاییه گزارشی بدهیم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران افزود: همه اسناد و مدارک و حتی پاورپوینت قالیباف برای ارائه گزارش آماده است اما نمی‌خواهیم زودتر از قوه قضاییه بیاناتی داشته باشیم،‌ اما اگر نظر اعضای شورا بر این است که شهردار تهران توضیحاتی ارائه دهد، قطعا این مورد این مهم انجام خواهد شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قالیباف - درخصوص - تهران - قضاییه - املاک - آفتاب - اتوبوس - شهرداری - بررسی‌های - افزود - معاون - ارائه - برنامه‌ریزی - توسعه - توضیحاتی - شهردار - میدانی - مطهری - افکار - پاسخگوی - واگذاری - عمومی - خواهیم - تندگویان - امانی - بهشتی -

نظر شما در مورد : بعد از نظر قوه قضائیه پاسخگوی افکار عمومی خواهیم بود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها