مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7169 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 16:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حافظی با انتقاد از رویه جابجایی شهرداران مناطق تهران

معادن شن و ماسه مجددا فعال شد

مازندشورا: رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به از سرگیری فعالیت معادن شن و ماسه در منطقه 18 شهرداری تهران، اظهار کرد: با وجود مکاتبات فرمانداری تهران و دادستانی برای توقف فعالیت این معادن، مجددا شاهد از سرگیری فعالیت این معادن هستیم.

مازندشورا:

بلدیه| وی با انتقاد از تغییر شهردار منطقه 18 در کمتر از 7 ماه، اعلام کرد: از زمان جابجایی شهردار منطقه، نه تنها فعالیت معادن آغاز شده بلکه پروژه متروکه بزرگراه شهید بروجردی نیز به عنوان کانون تهدید کننده سلامت شهروندان مبدل شده است. این دو پروژه از منابع اصلی ریزگردهای شهر تهران هستند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت: ریزگردها سلامت شهروندان در شهر تهران را تهدید می کند و باید برای حل این مشکل اقدامات لازم انجام شود.
وی همچنین در بررسی تبصره های بودجه سال 94، با بیان اینکه بودجه توسعه ایستگاه ها، ارتقاء تجهیزات و آموزش پرسنل سازمان آتش نشانی از محل دو درصد عوارض ایمنی، در تبصره های بودجه 114 میلیارد تومان تعیین شده بود، گفت: بر اساس این گزارش 40 میلیارد تومان پرداخت شده اما شهرداری اعلام می کند که 90 میلیارد تومان این بودجه تحقق یافته است.
حافظی ادامه داد: در صورت پذیرفتن گفته شهرداری، باز هم 24 میلیارد تومان از بودجه این سازمان محقق نشده است. این سازمان با جان مردم در ارتباط است ونباید با جان مردم شوخی کرد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران درباره خیریه امام رضا(ع) نیز گفت: شهردار تهران پیش از این اعلام کرده بود که به عنوان یک شهروند نه شهردار به این خیریه کمک می کند، اما در چند سال گذشته چند ده میلیارد تومان از منابع شهر برای این خیریه در شورای شهر مصوب شده است.
حافظی با بیان اینکه از سال 91 به این خیریه کمک می شود، افزود: این کمک ها برای چه کسی است و چگونه هزینه می شود، باید این موارد مشخص شود. حدود پنج ماه پیش اعلام شد که تفاهم نامه ای با این خیریه انعقاد می شود تا پس از اتمام ساخت بیمارستان، خدماتی به شهروندان ارائه شود که تاکنون این تفاهم نامه نهایی و مبادله نشده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - بودجه - میلیارد - تومان - خیریه - شهردار - اعلام - سلامت - حافظی - شورای - شهروندان - معادن - اینکه - جابجایی - شهرداری - تفاهم - انتقاد - منطقه - تبصره - منابع - عنوان - کمیسیون - خدمات - پروژه - تهدید -

نظر شما در مورد : معادن شن و ماسه مجددا فعال شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها