مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7170 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 16:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راهور مازندران خبر داد

کاهش 17 درصدی تصادفات در مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: با وجود تردد زیاد در 6 ماه نخست امسال با کاهش 17 درصد تصادفات روبه‌رو بودیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مهدی باقری بعدازظهر امروز در همایش تقدیر از نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند که در سالن اهل بیت(ع) ساری برگزار شد، اظهار کرد: با وجود تردد زیاد در 6 ماه نخست امسال 17 درصد کاهش تصادفات را داشته‌ایم.

وی با اشاره به ازدحام خودرو در مازندران به دلیل مسافر، افزود: با وجود اینکه در 6 ماهه نخست امسال 174 میلیون سفر در مازندران رقم خورد اما کاهش تصادفات را شاهد بودیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با بیان اینکه با بازگشایی مدارس ترافیک 30 درصد افزایش پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: مازندران 640 هزار دانش‌آموز دارد که از این تعداد 25 هزار نفر توسط 5 هزار سرویس مدارس جابه‌جا می‌شوند.

وی افزود: از مسؤولان و دست‌اندرکاران به اندازه میزان مسؤولیت در سرویس مدارس می‌خواهیم که در انضباط ترافیک کوشا باشند.

باقری با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی که همه در امنیت و آسایش قدم برداریم است، تصریح کرد: در بحث انطباق ترافیکی کمک حال پلیس باشیم.

وی با بیان اینکه باید قدر امنیت را بدانیم، گفت: مردم ما در استان لیاقت بیشتر از این را دارند و همه باید برای امنیت و آسایش تلاش کنیم.

انتهای پیام/86029/ر20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - اینکه - مدارس - امسال - تصادفات - امنیت - سرویس - آسایش - ترافیک - افزود - باقری - ترافیکی - اشاره -

نظر شما در مورد : کاهش 17 درصدی تصادفات در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها