مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7175 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 17:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در سالن اهل بیت شهرستان ساری

نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند مازندران تجلیل شدند

مازندشورا: همایش تقدیر از نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند امروز در سالن اهل بیت شهرستان ساری برگزار شد.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بعد از ظهر امروز همایش تقدیر از نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند با حضور علی شالیکار فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور، مهراب ریاحی جانشین فرمانده انتظامی استان، علی نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران، باقری رئیس باقری رئیس پلیس راهور استان و معاونین و مسؤولان انتظامی و راهنمایی و رانندگی استان و شهرستان در سالن اهل بیت شهرستان ساری برگزار شد. 

مهدی باقری رئیس پلیس راهور استان گفت: با وجود ازدحام خودرو و حجم عظیم مسافر در مازندران کاهش 17 درصدی تصادفات را در 6 ماهه نخست سال داشته‌ایم.

مهراب ریاحی جانشین فرمانده انتظامی مازندران با گرامیداشت یاد و خاطر 10 هزار و 400 شهید استان و درود به شهدای مدافع حرم و ارج نهادن به 600 شهید نیروی انتظامی گفت: قیام سالار شهیدان برای دین پیامبر و فریضه امر به معروف و نهی از منکر بوده است که هر سال شور و حرارتش بیشتر می‌شود. 

وی حماسه کربلا را از جنس ایثار، فداکاری، شجاعت، انسانیت دانست و بیان کرد: کسانی که امام حسین (ع) را شهید کردند مسلمان بودند که از راه حق زاویه گرفتند و به باطل رسیدند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اعلام کاهش پنج درصدی جرائم در مازندران یادآور شد: کشف جرائم در استان 79 درصد شده که نرم کشوری 62 درصد است و وضعیت امنیت در مازندران نسبت به بقیه استان‌ها بهتر است. 

وی بیان کرد: امنیت در استان کاملا برقرار است و از مردم می‌خواهیم تا با نیروی انتظامی در ارتباط باشند. 

مزدارانی روانپزشک در ادامه جلسه با بیان اینکه خوشبختی سه پایه دارد که امنیت از پایه‌های اساسی آن است افزود: حس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است، با تشکر از مسؤولان در برقراری امنیت از آنها می‌خواهم تا در بالابردن حس امنیت بیشتر کار کنند و هر خبری و هر نکته‌ای پخش نشود نکاتی بیان شود که حس امنیت را بالا ببرد.

مزدارانی با اشاره به اصل مشارکت یادآور شد:  مرکز فوریت‌های پلیسی 110 را خیلی جدی بگیریم چرا که مشارکت و ارتباط با مردم است. 

وی با اشاره به اینکه به مشارکت طلبیدن مردم باعث همکاری آنان می‌شود، اظهار کرد: مشارکت قانونمندی می‌آورد و در برنامه‌ریزی‌ها از مشارکت مردم برای قانونمندی استفاده کنیم. 

در بخش پایانی این همایش علی نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران کاهش تصادفات در استان را یک اتفاق مهم عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی و پلیس راهور در روز نخست فروردین ماه هم مشغول خدمت‌رسانی هستند و کارشان وقت و زمان نمی‌شناسد و این یعنی اقدام و عمل. 

نبیان گفت: هدف از برگزاری این جلسه نهادینه‌ کردن مقررات در جامعه، ترویج و بالابردن فرهنگ رانندگی است که اگر این موضوعات را در دستور کار قرار دهیم قانونمند می‌شویم. 

به گزارش فارس، در پایان این همایش از نمونه‌های ترافیکی و شهروندان نمونه با اهدای لوح تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام/86029/ر40/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - امنیت - مازندران - انتظامی - مشارکت - فرمانده - شهرستان - باقری - نیروی - نبیان - راهور - جانشین - همایش - ترافیکی - قانونمند - شهروندان - نمونه‌های - ارتباط - یادآور - جرائم - قانونمندی - بالابردن - بیشتر - اشاره - اینکه - مزدارانی - افزود - استانداری - مهراب - تقدیر - گزارش - تجلیل - ریاحی - معاون - درصدی - رانندگی - مسؤولان - عمرانی - تصادفات -

نظر شما در مورد : نمونه‌های ترافیکی و شهروندان قانونمند مازندران تجلیل شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها