مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7177 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395 -ساعت : 21:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی آمل خبر داد

توقیف خودروی کامیون با 3 تن چوب‌ قاچاق در آمل

مازندشورا: فرمانده انتظامی آمل گفت: یک دستگاه خودروی کامیون با 3 تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان توقیف شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ولی‌الله گنجیان‌مقدم امشب در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: پلیس نگاه ارزشی به فعالیت‌های خود دارد و برای آن ارزش بسیار زیاد قائل است.

وی با اشاره به اینکه در راه خدمت به مردم از همه توان خود استفاده می‌کنیم، افزود: امسال هفته نیروی انتظامی با شعار «همه با هم برای امنیت و آرامش» فعالیت خود را آغاز کرده و با نگاه مردم‌محوری تلاش دارد.

فرمانده انتظامی آمل عوامل نیروی انتظامی را حافظان ارزش‌های انقلاب اسلامی و دین اسلام دانست و یادآور شد: افزایش امنیت و آرامش در جامعه اسلامی همه دغدغه ما را شامل می‌شود.

این مسؤول با اشاره به برخی از فعالیت‌های مأموران انتظامی، خاطرنشان کرد: مأموران گشت کلانتری 12 آمل حین اجرای مأموریت در یکی از محورها به یک دستگاه خودروی کامیون حامل چوب مشکوک شده و دستور توقف را دادند.

گنجیان‌مقدم با اشاره به کشف 3 تن چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا پس از بازرسی لازم، بیان کرد: چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان آمل تحویل داده شد و راننده خودرو با تشکیل پرونده به مرجع قضایی سپرده شد.

*باند سارقان منزل در آمل زمین‌گیر شدند

وی با اعلام انهدام باند سارقان منزل و دستگیری سه متهم به دزدی با 21 فقره سرقت، بیان کرد: این موضوع در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، در دستور کار قرار گرفت و دستگیری سارقان در اولویت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به بررسی صحنه‌های سرقت با پیگیری پلیس و کارآگاهان، یادآور شد: این سرقت‌ها به صورت گروهی با شیوه و شگرد خاص و سریالی انجام شد.

گنجیان‌مقدم با اشاره به اینکه باند سرقت متشکل از "ف- م، آ- ی و ب- ف" در دام قانون گرفتار شدند، گفت: افراد سارق از خانه‌ای مجردی برای مخفی‌گاه وسایل مسروقه بهره می‌بردند همچنین این افراد برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

انتهای پیام/86012/آ ۳۰/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - انتظامی - اشاره - نیروی - سارقان - گنجیان‌مقدم - فرمانده - قاچاق - تحویل - پرونده - تشکیل - کارآگاهان - افراد - اداره - دستگیری - قضایی - اسلامی - فعالیت‌های - کامیون - خودروی - اینکه - امنیت - مأموران - یادآور - آرامش - دستور -

نظر شما در مورد : توقیف خودروی کامیون با 3 تن چوب‌ قاچاق در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها