مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7189 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 08:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هیأت جودو قائم‌شهر:

قائم‌شهر در تمام اوزان جودو مدعی دارد

مازندشورا: رئیس هیأت جودو قائم‌شهر گفت: استقبال خوبی از جودو در قائم‌شهر می‌شود تا جایی که ما در نونهالان و نوجوانان، در تمام اوزان چند جودوکار مدعی داریم.

مازندشورا:محسن گرجی‌نوسری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر، با مهم خواندن تیم‌های پایه در آینده جودو این شهرستان، گفت: تمام برنامه‌های خود را روی تیم‌های پایه متمرکز می‌کنیم و اعتقاد داریم اگر سرمایه‌گذاری بر روی نونهالان و نوجوانان صورت پذیرد در آینده در جوانان و بزرگسالان صاحب سکوهای قهرمانی در مقاطع مختلف استانی، کشوری، آسیایی و جهانی می‎شویم.

وی با اعلام خرسندی از استقبال خانواده‌ها از رشته جودو، افزود: به‌حمدالله استقبال خوبی از جودو در قائم‌شهر می‌شود تا جایی که ما در نونهالان و نوجوانان، در تمامی اوزان چند جودوکار مدعی داریم.

رئیس هیأت جودو قائم‌شهر با بیان اینکه مربیان تیم‌های نونهالان و نوجوانان جودو قائم‌شهر تعیین شدند، اضافه کرد: استاد اسحاق رنجبر به‌عنوان مربی تیم نونهالان و استاد رضا کتالانی به‌عنوان مربی تیم نوجوانان اعزامی به مسابقات روستایی استان انتخاب شدند.

این مسؤول با عنوان اینکه هیأت جودو قائم‌شهر را برنامه‌محور کرده‌ایم، گفت: تقویم ورزشی رشته جودو تا پایان سال نیز در حال نهایی شدن است که به‌زودی برنامه‌های آن اعلام می‌شود.

انتهای پیام/3141/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائم‌شهر - نونهالان - نوجوانان - تیم‌های - استقبال - اینکه - به‌عنوان - استاد - اعلام - داریم - اوزان - شهرستان - آینده - برنامه‌های -

نظر شما در مورد : قائم‌شهر در تمام اوزان جودو مدعی دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها