مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7194 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره بهزیستی تنکابن خبر داد

برگزاری برنامه‌های فرهنگی بهزیستی تنکابن در ایام محرم

مازندشورا: رئیس اداره بهزیستی تنکابن از برگزاری برنامه‌های فرهنگی با هدف جلب مشارکت عمومی برای حمایت از معلولان و بی‌سرپرستان در محرم امسال خبر داد.

مازندشورا:حمیدرضا حبیب‌الهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در تنکابن از برنامه‌های متنوع بهزیستی شهرستان با هدف جلب مشارکت عمومی در حمایت از معلولان و بی‌سرپرستان خبر داد و گفت: با بهره‌گیری از فضای معنوی دهه عزاداری محرم و با تلاش واحد مشارکت عمومی این اداره برنامه‌های متنوعی تنظیم و برای اجرا آماده شده است که در این برنامه‌ها تمرکز این اداره بر محور جلب مشارکت عمومی استوار است.

وی اظهار کرد: با پیروی از سیره نبوی، ائمه معصوم و سفارش ایشان در حمایت از نیازمندان و ایتام تلاش می‌کنیم تا در فضای معنوی این ایام همراه با انتقال مفاهیم عاشورایی و فرهنگ ایثار و شهادت کمک‌های مردمی را هدفمند کرده و در راستای ارائه خدمات بهتر به نیازمندان و ایتام هدایت کنیم.

حبیب‌الهی یادآور شد: براساس برنامه‌های فرهنگی این اداره امسال و با حضور تمامی مهدهای شهری و روستایی شهرستان یازدهمین مراسم سینه‌زنی و عزاداری متوسلین حضرت علی اصغر (ع) ویژه کودکان مهدهای شهری و روستایی زیرپوشش بهزیستی شهرستان و با حضور خانواده‌های این کودکان در راستای حفظ فرهنگ عاشورایی برگزار می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی تنکابن خاطر نشان کرد: این برنامه عزاداری از ساعت 9 صبح روز 18 مهر ماه از میدان شهید شیرودی تنکابن آغاز و با حرکت به سوی میدان امام خمینی(ره) به پایان می‌رسد.

معاون مدیرکل بهزیستی مازندران افزود: برپایی پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی، توزیع قلک‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی، جذب داوطلب، حامی معلولان و بی‌سرپرست در میدان امام(ره) شهر تنکابن، در طول دهه عزاداری محرم اجرا می‌شود.

وی همچنین ارسال 10 هزار پیامک اطلاع‌رسانی شرکت در مراسم عزاداری، توزیع 2 هزار بسته نذری همراه با بروشور اطلاع‌رسانی توسط پایگاه اطلاع‌رسانی واقع در میدان امام(ره) شهر تنکابن، جمع‌آوری کمک‌های مردمی و جذب حامی معلولان و بی‌سرپرستان در خلال برگزاری برنامه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی این اداره در 10 مسجد شهرستان و نیز اطلاع‌رسانی، توزیع قلک‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در کارگاه‌های آموزشی که در هفت مدرسه شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/86020/ق30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تنکابن - اداره - بهزیستی - شهرستان - کمک‌های - برنامه‌های - عزاداری - مردمی - میدان - اطلاع‌رسانی - جمع‌آوری - توزیع - معلولان - عمومی - مشارکت - قلک‌های - آموزشی - روستایی - مراسم - پایگاه - کودکان - مهدهای - ایتام - حمایت - حبیب‌الهی - فرهنگی - برگزاری - بی‌سرپرستان - معنوی - فرهنگ - عاشورایی - همراه - نیازمندان - راستای -

نظر شما در مورد : برگزاری برنامه‌های فرهنگی بهزیستی تنکابن در ایام محرم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها