مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7202 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 10:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبرداد

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آموزش و پرورش با ناجا/ افزایش امنیت اجتماعی با مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان

مازندشورا: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، گفت: آموزش و پرورش به‌ یک‌میلیون و 300 هزار نفر خدمات ارائه می‌دهد با مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان امنیت اجتماعی افزایش می‌یابد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید علی قاسمی صبح امروز در آئین قرائت پیام مهر در هفته ناجا که در دبیرستان دخترانه شریف‌العماء ناحیه دو مرکز مازندران برگزار شد، اظهار کرد: محرم و عاشورا اوج مظلومیت خاندان پیامبر (ص) است.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران تنها افرادی هستند که خاندان پیامبر (ص) را در دل خود جای دادند، افزود: مردم مازندران نخستین حکومت شیعی را برپا کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تأکید بر اینکه مسلمانان به‌دنبال عدل مهدوی هستند، اضافه کرد: در زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) جامعه در جریان عدالت قرار دارد.

این مسؤول وحدت و همدلی را مبنای اجرای عدالت در جامعه دانست و گفت: جامعه در سایه امنیت به توسعه می‌رسد.

قاسمی مشارکت مردم که جمعیت زیادی از آن را دانش‎آموزان و فرهنگیان تشکیل می‌دهند تأثیر مؤثری در کاهش جرائم و حوادث ترافیکی دارد، افزود: در سال‌های اخیر مشارکت دانش‌آموزان در قالب همیاران پلیس موجب کاهش تصادفات رانندگی در جاده‌ها و معابر شهری شده است.

وی مشارکت همه اقشار جامعه با پلیس را عاملی در افزایش ضریب امنیت جامعه دانست و تصریح کرد: آموزش و پرورش به یک میلیون و 300 هزار نفر در مازندران خدمات آموزشی و پرورشی ارائه می‌دهد این جمعیت در تولید امنیت جامعه مؤثر هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از انعقاد تفاهم‌‌نامه همکاری با ناجا خبر داد و گفت: برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، کاهش تصادفات رانندگی، آگاهی بخشی در استفاده از فضای مجازی، حوزه پیشگیری از مصرف مواد مخدر و آموزش خانواده و مشاوره‌ای آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جدید با فرماندهی انتظامی مازندران تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش فارس، در این مراسم پیام مهر در هفته ناجا از سوی دانش‌آموزان قرائت شد.

نمایش رزمی نیروهای نوپو و آموزش مقابله با حملات احتمالی از سوی اراذل و اوباش به دانش‌آموزان دختر از دیگر برنامه‌های جنبی این مراسم بود.

انتهای پیام/86006/صا30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - مازندران - جامعه - پرورش - دانش‌آموزان - مشارکت - امنیت - همکاری - مدیرکل - عدالت - مراسم - افزود - رانندگی - اینکه - جمعیت - تصادفات - دانست - گزارش - افزایش - تفاهم‌نامه - انعقاد - اجتماعی - فرهنگیان - خاندان - قرائت - قاسمی - پیامبر -

نظر شما در مورد : انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آموزش و پرورش با ناجا/ افزایش امنیت اجتماعی با مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها