مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7203 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 10:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

مشارکت همیاران پلیس در کاهش تصادف رانندگی

مازندشورا: فرمانده انتظامی مازندران گفت: مشارکت همیاران پلیس در کاهش تصادف رانندگی مشهود است و این سبب می‌شود در سایر حوزه‌ها هم از توانمندی مردم و سایر نهادها استفاده شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سردار سید محمود میرفیضی صبح امروز در آیین قرائت پیام مهر که به‌مناسبت هفته ناجا در دبیرستان دخترانه شریف‌العماء ناحیه 2 مرکز مازندران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطر امام و شهدا، اظهار کرد: آموزش و پرورش در دوران دفاع مقدس بیش از 5 هزار فرهنگی شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی با اشاره به اینکه در شهادت همچنان به روی ناجا باز است، افزود: ناجا 13 هزار شهید و 20 هزار جانباز و آزاده در راه رشد و تعالی انقلاب اسلامی اهداء کرده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه امنیت و آرامش تولید جمعی است، اضافه کرد: 15 میلیون دانش‌آموز و فرهنگی نقش مهمی در تولید امنیت اجتماعی دارند.

این مسؤول با تأکید براینکه برای ضریب امنیت اجتماعی در جامعه مردم باید در کنار پلیس، پلیس خود باشند، گفت: به‌طور عینی مشارکت همیاران پلیس در کاهش تصادف رانندگی مشهود است و این سبب می‌شود در سایر حوزه‌ها هم از توانمندی مردم و سایر نهادها استفاده شود.

میرفیضی نظارت بر فعالیت‌های پلیس را وظیفه مردم دانست و ادامه داد: پلیس در جعبه شیشه‌ای قرار دارد و همه باید ناظر کارهای پلیس باشند.

وی با اشاره به اینکه پلیس یار مهربان مردم جامعه است، تصریح کرد: پلیس اقدامات سخت‌افزاری خود را برای مجرمان و قانون‌شکنان به کار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی مازندران رعایت حقوق شهروندی را از انتظارات خود نسبت به مردم دانست و گفت: پلیس در تعامل با مردم آمادگی همکاری در مباحث آموزشی را دارد.

به گزارش فارس، توافق‌نامه همکاری بین فرماندهی انتظامی و اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم منعقد شد که اهداف آن شامل توسعه نظام و انضباط اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تبادل اطلاعات، پژوهش‌های مشترک مطالعاتی، آموزشی و تربیتی درباره درونی کردن انضباط اجتماعی و تقویت قانون‌مداری، تقویت و توسعه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، توسعه خدمات مشاوره‌ای و مددکاری اجتماعی به دانش‌آموزان و اولیاء، تقویت روحیه مشارکت و مسؤولیت‌پذیری، خودباوری و اعتماد به نفس در دانش‌آموزان بوده است.

انتهای پیام/86006/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجتماعی - مازندران - انتظامی - فرمانده - جامعه - توسعه - تقویت - امنیت - اینکه - مشارکت - باشند - آموزشی - دانش‌آموزان - انضباط - تولید - همکاری - دانست - اسلامی - گزارش - رانندگی - تصادف - همیاران - میرفیضی - آموزش - انقلاب - فرهنگی - پرورش - اشاره -

نظر شما در مورد : مشارکت همیاران پلیس در کاهش تصادف رانندگی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها