مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7204 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 11:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر هیأت شطرنج مازندران خبر داد

کسب نشان نقره شطرنج‌باز مازندرانی در رقابت‌های جهانی

مازندشورا: دبیر هیأت شطرنج مازندران از کسب نشان نقره شطرنج‌باز دختر مازندرانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان خبر داد.

مازندشورا:مجتبی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به کسب بهترین عنوان برای شطرنج‌باز مازندرانی، گفت: رقابت‌های شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان با کسب مقام عنوان نایب قهرمانی مبینا علی نسب شطرنج‌باز مازندرانی پایان یافت.

وی تصریح کرد: این مسابقات که در سه رده سنی زیر 14، 16 و 18 سال به میزبانی روسیه برگزار شد، شطرنج‌بازان ایرانی موفق به کسب یک نشان نقره و یک نشان برنز شدند.

دبیر هیأت شطرنج مازندران با بیان اینکه بهترین نشان کسب شده ایرانی‌ها در این رقابت‌ها را مبینا علی‌نسب به دست آورد، افزود: سطح کیفی این مسابقات با حضور برترین‌های دختر و پسر جهان بسیار بالا بود.

این مسؤول اظهار کرد: در دور یازدهم و پایانی این رقابت‌ها، مبینا علی‌نسب در رده سنی زیر 16 سال با پیروزی ارزشمند خود موفق شد 8/5 امتیاز کسب کند و عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کند.

ابراهیمی در پایان گفت: آرین غلامی دیگر مازندرانی تیم ملی شطرنج نیز در رده سنی زیر 16 سال با کسب 6/5 امتیاز بیست و یکم شد.

انتهای پیام/86005


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندرانی - شطرنج - قهرمانی - مبینا - رقابت‌ها - عنوان - شطرنج‌باز - مازندران - علی‌نسب - امتیاز - مسابقات - پایان - ابراهیمی - رقابت‌های - بهترین -

نظر شما در مورد : کسب نشان نقره شطرنج‌باز مازندرانی در رقابت‌های جهانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها