مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7206 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 11:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عباس طحان در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد

برنامه‌ریزی برای حضور موفق در مسابقات کشتی پاریس/ فدراسیون کشتی برنامه‌محور است

مازندشورا: کشتی‌گیر ملی‌پوش مازندرانی با اشاره به شرایط کشتی از برنامه‌ریزی خود برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی 2018 و مسابقات جهانی پاریس خبر داد.

مازندشورا:عباس طحان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه متولد سال 67 است و از هفت سالگی کشتی خود را زیر نظر حامد عباس‌پور آغاز کرد و هنوز هم زیر نظر این مربی فعالیت می‌کند، گفت: عضو تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بودم و از وزن 74 کیلو‌گرم با دو پله صعود در وزن 97 کیلو‌گرم به رده سنی بزرگسالان حضور پیدا کردم.

وی با تقدیر از حامد میرعمادی که در مسابقات جایزه بزرگ اسپانیا به او اعتماد کرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد به برخی از عناوین خود اشاره کرد و افزود: در مسابقات کشتی سال‌های 2011 کیش و 2012 تهران مسابقات جام تختی در وزن 97 کیلو‌گرم قهرمان شدم و تیم ملی کشتی در مسابقات جام جهانی 2011 روسیه به مقام دوم و در جام جهانی آذربایجان در سال 2012 به عنوان قهرمانی دست یافتیم.

کشتی‌گیر ملی‌پوش مازندرانی از کسب عنوان سوم در مسابقات دانشجویان جهان در سال 2012 خبر داد و با اشاره به اینکه در سال 2013 به دلیل مصدومیت زانو در میادین حضور پر‌رنگی نداشتم، خاطر‌نشان کرد: در مسابقات جام تختی 2014 به به مقام دوم دست یافتم و در سال 2015 سهمیه عضویت در تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی لاس‌وگاس را کسب کردم و بنا بر صلاحدید رئیس فدراسیون و شورای فنی به مسابقات لهستان اعزام و موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم.

طحان به دلایل عدم موفقیت خود در مسابقات جهانی لاس‌و‌گاس امریکا اشاره کرد و با بیان اینکه کشتی‌گیران حاضر در این دوره از مسابقات تمرین یک‌ساله داشتند و من فقط دو ماه در اردو بودم و در مسابقات انتخابی هم شرکت کردم و در مسابقات امریکا، شادابی لازم را نداشتم ولی موفق به کسب سهمیه المپیک شدم ولی برای المپیک در وزن 97 کیلو‌گرم رضا یزدانی اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه با تیم کشتی بیمه رازی قرارداد دارم و برای اثبات خودم به مسابقات مختلف کشتی حضور پیدا می‌کنم به وضعیت تحصیلی خود اشاره کرد و اظهار کرد: دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی در دانشگاه آزاد ساری هستم و تحصیل در کنار ورزش را برای همگان توصیه می‌کنم.

کشتی‌گیر سوادکوهی که عضویت در تیم‌های مختلف کشتی را در کارنامه خود دارد، در پاسخ به سؤال فارس درباره وضعیت مدیریت در کشتی کشور، افزود: فدراسیون کشتی کشور برنامه‌محور است و مسائل در آن به صورت شفات در حال اجرایی‌شدن است و فضای آرام ایجاد‌شده در کشتی کشور به ارتقای آن کمک می‌کند.

طحان، رشته ورزشی کشتی را ورزشی سخت همراه با رنج توصیف کرد و با اشاره به اینکه صبر و تحمل سختی‌ها باید در اولویت یک کشتی‌گیر برای موفقیت قرار گیرد، گفت: برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی 2018 و مسابقات جهانی پاریس برنامه‌ریزی می‌کنم.

انتهای پیام/86015/ق30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - اشاره - جهانی - اینکه - عنوان - کیلو‌گرم - کشتی‌گیر - می‌کنم - ورزشی - فدراسیون - قهرمانی - امریکا - موفقیت - مختلف - وضعیت - اعزام - مدیریت - المپیک - افزود - برنامه‌محور - پاریس - برنامه‌ریزی - می‌کند - تیم‌های - سهمیه - نداشتم - گفت‌وگو - عضویت -

نظر شما در مورد : برنامه‌ریزی برای حضور موفق در مسابقات کشتی پاریس/ فدراسیون کشتی برنامه‌محور است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها