مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7221 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 13:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده سپاه کربلای مازندران:

مسائل FATF و برجام همان نفوذ است

مازندشورا: فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با بیان اینکه در مسئله نفوذ به دنبال خارجی‌ها نباشید، گفت: موضوع FATF و برجام همان نفوذ است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدحسین بابایی ظهر امروز در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تابستانی ساحل سالم و پارک پاک و افتتاحیه طرح‌های مقابله با معضلات اجتماعی که در سالن الغدیر سپاه کربلای استان برگزار شد، اظهار کرد: اقدامات فرهنگی و هنری باید در مخاطب روحیه دشمن‌ستیزی، کمک به مظلوم، حق‌طلبی را مردم ایجاد کند. 

وی با بیان اینکه هدف کار ما این نیست که سرگرمی ایجاد کنیم و ابزار سرگرمی هم زیاد است، افزود: کار ما باید حس کمک به ضعفا و ستمدیدگان، عرفان، اخلاق و ادب هم ایجاد کند.

بابایی با اشاره به اقدامات انجام شده در ساحل سالم و پارک پاک خاطر نشان کرد: رنگ کار باید طوری باشد که تایید امام زمان باشد. 

وی با اشاره به کمبود بودجه و اعتبار بیان کرد: اگر یک ریال بودجه در ارتباط با این جشنواره و مسائل فرهنگی برسد در جای دیگری مصرف نشده و به طور مستقیم به دست شما می‌رسد و البته ما بیشتر از آن مقداری که می‌آید هزینه می‌کنیم. 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با بیان اینکه نقطه مقابل نمی‌خواهد این کار انجام شود و شدیدا القا می‌کند که سپاه فقط نقش نظامی دارد و بودجه نمی‌دهد تاکید کرد: اگر درصد بگیریم بودجه فرهنگی سپاه درصد کمی از اعتباری است که در اختیار دیگران قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که از کمبودها گلایه نکنید و نگویید اول امکانات بعد ماموریت، اول ماموریت آخر هم ماموریت تصریح کرد: ما جنگ دو تفکر داریم و اگر شفاف بگویم خودی و غیرخودی که اگر روزی حقوق ما را هم ندادند ما دست از فعالیت بر نمی‌داریم و با همه کمبودها کار می‌کنیم. 

بابایی با بیان اینکه در مسئله نفوذ به دنبال خارجی‌ها نباشید، یادآور شد: موضوع FATF و برجام نفوذ است. 

وی با اشاره به موضوع برگزاری کنسرت در کشور بیان کرد: معضل ما فقط اجازه ندادن کنسرت در بعضی شهر‌هاست؟ آیا مشکلاتی مانند ازدواج و... وجود ندارد؟

 فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به ترویج طب سنتی اسلامی ایرانی افزود: مسیری که داریم سختی‌های زیادی دارد فرماندهان تدبیری کنند تا این حرکت فرهنگی که آغاز شده‌ است به دلیل نرسیدن بودجه متوقف نشود. 

انتهای‌پیام/86029/صا30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشاره - بودجه - فرهنگی - کربلای - استان - اینکه - ماموریت - ایجاد - مازندران - بابایی - کمبودها - کنسرت - داریم - می‌کنیم - موضوع - برجام - فرمانده - جشنواره - سرگرمی - افزود - اقدامات - مسائل -

نظر شما در مورد : مسائل FATF و برجام همان نفوذ است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها