مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7226 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 مهر 1395 -ساعت : 15:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد/ براساس احساس رای ندهیم

انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد/ براساس احساس رای ندهیم

مازندشورا: سخنگوی فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرانی و دغدغه دو قطبی شدن انتخابات سال ۹۶ اظهار داشت: انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد تا از جو تنش‌زا فاصله بگیریم

مازندشورا: بهرام پارسایی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود، گفت: منظور رهبر انقلاب از اینکه فضای انتخابات دو قطبی نشود این بود که انتخابات با فضایی تنش‌زایی روبه رو نشود و در فضای آرام رقابت سالم شکل بگیرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: قطعا  رقابت وجود خواهد داشت انتخابات بدون رقابت نخواهد بود اما باید کمک کنیم تا در فضای سالم برگزار و اصول اخلاقی و قانونی رعایت شود.

وی گفت: اگر انتخابات با اصول اخلاقی و دموکراسی برگزار شود جای نگرانی و دغدغه نخواهد بود و انتظار داریم که رقابت ها بر اساس برنامه کاندیداها باشد. مردم هم به برنامه های کاندیداها نگاه می کنند اما هواداران و مبلغان کاندیداها باید اصول را رعایت کنند و خارج از چارچوب، اخلاق و قانون اظهار نظر نکنند تا جو جامعه متشنج نشود.

این نماینده افزود: در شرایطی که انتخابات در فضای سالم برگزاری شود به نفع کشور، مردم و نظام تمام می شود،  باید نشان دهیم مردم ما فرهنگ لازم را برای انتخابات سالم و با اصول دموکراسی جهان را دارند و بر اساس احساس رای نمی دهند.


منبع : خانه ملت


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات 96 - انتخاب احساسی - برنامه های کاندیدا - فراکسیون امید - انتخابات شورا - انتخابات 96 - برنامه محور -

نظر شما در مورد : انتخابات آینده باید رقابت بر سر برنامه کاندیداها باشد/ براساس احساس رای ندهیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها