بگومگوهای شورای ساری به برنامه‌ریزی‌ها آسیب زده/ در حال رصد تحرکات نامزدها هستیم/ حضور پررنگ بانوان در انتخابات شورای شهر

تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 - ساعت : 11:09

کد مطلب: 7240 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کاشی رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان ساری در گفتگو با مازندشورا؛

بگومگوهای شورای ساری به برنامه‌ریزی‌ها آسیب زده/ در حال رصد تحرکات نامزدها هستیم/ حضور پررنگ بانوان در انتخابات شورای شهر

اختصاصی مازندشورا: فعلا در حال رصد تحرکات هستیم که چه نامزدهایی با چه افکار و سلائقی وارد می‌شوند هدف‌شان چیست. پس از آن موارد و مشاهدات در شورای اصلاح‌طلبان شهرستان ساری مطرح می‌شود و افراد بر اساس توانمندی و کارایی سیاسی و اجتماعی گزینش می‌شوند

اختصاصی مازندشورا: در سلسله گفتگوهای مازندشورا با بزرگان احزاب و جریانات سیاسی شهرهای مختلف مازندران، این‌بار جهت آگاهی از آخرین وضعیت (تحرکات نامزدهای احتمالی، جریان‌های شهری و فعالان سیاسی و احزاب) انتخابات شوراهای اسلامی در مرکز مازندران به سراغ ماه‌سلطان کاشی (رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان ساری) رفتیم و در این باره گفت‌وگو کردیم که مشروح آن از نظرتان می‌گذرد:

شورای ساری نیاز به افراد کارآمد دارد

ماه‌سلطان کاشی، با بیان اینکه در همه دوره‌های انتخابات شورای شهر در ساری، شاهد تراکم و ترافیک نامزدها بوده‌ایم، اظهار کرد: تاکنون حدودا 200 نامزد اعلام آمادگی کردند و فکر می‌کنم این تعداد در ادامه افزایش یابد. چون افرادی هم هستند که هنوز در حال رصد فعل و انفعالات دیگر نامزدهای احتمالی هستند تا در زمان لازم حضور پیدا کنند.

وی، با اظهار اینکه تصمیم‌گیرنده نهایی مردم هستند، افزود: شهر ما در حال حاضر نیاز به افراد کارآمد دارد و نیاز است نامزدها نیز به به این نکته مهم توجه کنند چون قرار است مشکلات و معضلات شهر با اندیشه و توان آن‌ها حل شود.

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان ساری، اشراف داشتن نامزدها به مسائل و مشکلات شهر را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: نگاه نامزدها به ساری، باید نگاه توسعه‌ای باشد و با توجه مسائل اخیر شورای شهر تهران، مردم خواهان پاکدستی اعضای شورای شهر هستند.

 در حال رصد تحرکات و فعل و انفعالات هستیم

کاشی، درباره برنامه‌ اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورای شهر ساری، بیان کرد: فعلا در حال رصد تحرکات هستیم که چه نامزدهایی با چه افکار و سلائقی وارد می‌شوند هدف‌شان چیست. پس از آن موارد و مشاهدات در شورای اصلاح‌طلبان شهرستان ساری مطرح می‌شود و افراد بر اساس توانمندی و کارایی سیاسی و اجتماعی گزینش می‌شوند. البته تصمیم نهایی انتخاب نامزدها را پس از تعیین مجدد شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان (با اندکی تغییرات نسبت به شورای سیاستگذاری قبلی) انتخاب می‌کنیم تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

وی، با بیان اینکه انتخابات شورا نباید تحت تاثیر انتخابات ریاست‌جمهوری قرار گیرد، گفت: امیدواریم که قاعده بازی رعایت شود و همه نامزدها با خیال راحت وارد عرصه رقابت‌ها شوند.

بگومگوهای درونی شورای ساری به برنامه‌ریزی‌های شهری آسیب زده است

رئیس شورای اصلاح‌طلبان شهرستان ساری، با بیان اینکه بگومگوهای درونی شورای ساری به برنامه‌ریزی‌های شهری آسیب زده است، افزود: اگرچه اقدامات خوبی در این دوره انجام شد و در حال انجام است اما انتظار می‌رود در راستای تکمیل خدمات شورای چهارم، نامزدهای این دوره با تفکرات عمیق‌تر سازندگی و توسعه‌ی سریع‌تر شهر ورود پیدا کنند.

کاشی، درباره برنامه شورای اصلاح‌طلبان ساری برای حضور بانوان در شورای شهر، اظهار کرد: با بانوان علاقمند نشست‌هایی را برگزار کردیم برخی از آن‌ها فضای فعلی را مناسب حضور نمی‌دانند و از برخی بداخلاقی‌ها گلایه دارند. برخی نیز برای کاندیداتوری اعلام آمادگی کردند. فعلا در حال رایزنی هستیم و منتظر فعل و انفعالات هفته‌های آینده. تا تصمیمات لازم را بگیریم.

وی، درباره شائبه حضور برخی بزرگان اصلاح‌طلب شهر ساری در انتخابات شورا، بیان کرد: ما از این موضوع استقبال می‌کنیم و درب شورای اصلاح‌طلبان ساری به روی همه دلسوزان و خدمتگزاران باز است. اگر تاکنون مراجعاتی از این دست نداشتیم. امیدواریم در آینده آنچه را که به صلاح شهر است، روی دهد.     


برچسب ها : #ماه سلطان کاشی #اصلاح طلبان ساری #کاشی اصلاح طلبان #شورای اصلاح طلبان ساری #بانوان در شورا #انتخابات شورا در ساری #انتخابات 96 #انتخابات شوراها #شورای ساری


بگومگوهای شورای ساری به برنامه‌ریزی‌ها آسیب زده/ در حال رصد تحرکات نامزدها هستیم/ حضور پررنگ بانوان در انتخابات شورای شهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بگومگوهای شورای ساری به برنامه‌ریزی‌ها آسیب زده/ در حال رصد تحرکات نامزدها هستیم/ حضور پررنگ بانوان در انتخابات شورای شهر

*

*


X https://sport45.site/