مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7250 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 -ساعت : 09:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پاسخ بانک شهر به سازمان نظام مهندسی استان تهران

پاسخ بانک شهر به سازمان نظام مهندسی استان تهران

مازندشورا: بانک شهر به اظهارات رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران پاسخ داد.

مازندشورا:متن جوابیه بانک شهر در خصوص "شکایت کیفری نظام مهندسی از بانک شهر"که دراختیار رسانه‌ها قرار گرفته به شرح زیر است:

"جناب آقای مهندس بی طرف

ریاست محترم سازمان نظام مهندسی استان تهران

با سلام و ادب

پیرو مطالب عنوان شده در بخشی از نشست خبری جنابعالی در تاریخ۱۳۹۵/۷/۱۳ و مطالبی که در خلال این نشست در خصوص بانک شهر و تفاسیر جنابعالی ازشکایت کیفری سازمان نظام مهندسی استان تهران از این بانک برشمرده شده و در برخیرسانه‌ها منتشر شده و با توجه به کذب و بی‌پایه و اساس بودن مطالب عنوان شدهمواردی را به شرح ذیل اعلام می‌دارد:

۱-اقدامات شعبه اعلامی توسط جنابعالی در اعطای تسهیلات و اخذوثائق و تنظیم عقود بانکی کاملا منطبق بر مقررات بانک مرکزی و در چارچوب قوانینصورت پذیرفته است.

۲- وثیقه‌گذاری سپرده سازمان نظام مهندسی استان تهران بنا به درخواستو توافق هیئت مدیره وقت آن سازمان و تسهیلات گیرنده بوده که این مهم نیز در حیطهمقررات بانک مرکزی صورت پذیرفته است.

۳- امضاء و مهر قرارداد توثیق نیز مطابق عرف نظام بانکداری انجام شدهو هیچ‌گونه جعلی توسط شعبه صورت نگرفته، بلکه ادعای جعل، اختلاف بین دو هیئت مدیرهفعلی و قبلی سازمان نظام مهندسی استان تهران می‌باشد که در مرحله انجام کارشناسیاست.

خاطرنشان می‌سازد در شرایطی که شکایت آن سازمان علیه هیئت مدیره وقتسازمان نظام مهندسی استان تهران در بازپرسی محترم در حال رسیدگی بوده و تاکنون بهصدور حکم منجر نشده است اعلام جعل و انتساب آن به بانک شهر ضمن آن که حاکی از بی‌اطلاعیجنابعالی از موضوعات مطروحه در دعواهای بین دو هیئت مدیره است، نشر اکاذیب تلقیشده و این بانک حق اقدام قضایی را برای خود محفوظ می‌داند.

محمد کیایی

معاون شعب و توسعه بازاریابی"


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - تهران - استان - جنابعالی - مدیره - تسهیلات - پذیرفته - اعلام - مرکزی - مطالب - شکایت - کیفری - محترم - عنوان -

نظر شما در مورد : پاسخ بانک شهر به سازمان نظام مهندسی استان تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها