مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7267 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کیفیت نان در آمل مطلوب نیست

معاون فرماندار ویژه آمل:

کیفیت نان در آمل مطلوب نیست

مازندشورا: معاون فرماندار ویژه آمل گفت: کیفیت نان در این شهرستان مطلوب نیست و اتحادیه باید برخورد جدی کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از آمل به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه آمل، سید جعفر رسولی در کارگروه آرد و نان شهرستان با انتقاد از عدم نظارت دقیق بر کیفیت نان، اظهار کرد: یک نوع آرد به همه نانواها تحویل می‌شود البته نانوای خوب نان مطلوب پخت می‌کند و در مقابل نانوای دیگر نان بی‌کیفیت به مردم می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه برخی نانواها دقت لازم را ندارند و نان بی‌کیفیت تحویل مردم می‌دهند، افزود: حق مردم است نان با کیفیت بر سر سفره‌شان داشته باشند.

معاون فرماندار ویژه آمل تصریح کرد: قانون اجازه برخورد را به دستگاه ناظر داده است و اگر با متخلفان برخورد قاطع نکنیم مسؤول هستیم و باید پاسخگو باشیم.

این مسؤول بیان کرد: مردم نباید مشکل کم‌کاری‌های ما را سر سفره‌شان ببیند.

رسولی با اشاره به اینکه مجوز نانوایی در شهرستان صادر نمی‌شود، گفت: در شهرستان آمل 460 نانوایی وجود دارد و براساس هر 800 نفر یک نانوایی داریم که براساس استاندارد تعریف شده باید به ازای یک هزار و 200 نفر جمعیت، یک نانوایی داشته باشیم.

انتهای پیام/86012


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل - نانوایی - کیفیت - شهرستان - برخورد - سفره‌شان - مسؤول - باشیم - براساس - اینکه - بی‌کیفیت - رسولی - مطلوب - فرماندار - نانواها - تحویل - معاون - نانوای - اشاره -

نظر شما در مورد : کیفیت نان در آمل مطلوب نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها