مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7269 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 -ساعت : 12:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در مازندران

مدیر اجتماعی اداره‌کل تعاون مازندران اعلام کرد

آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در مازندران

مازندشورا: مدیر اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان خبر داد.

مازندشورا:ابوعلی مهدی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: پس از برگزاری جشنواره‌های امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه و انتخاب از کارگران خلاق و مبتکر در استان، شاهد رشد و شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر نیروی انسانی و بروز استعدادها و خلاقیت آنان در محیط کار و تولید هستیم.

وی افزود: در بسیاری از موارد شاهد صرفه‌جویی ارزی و ریالی بوده‌ایم و این مهم با توسعه اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻠﻲ و ﺻﻨﻌﺖ ﻛﺸﻮر ﮔﺎم‌ﻫﺎی اﺳﺘﻮاری را ﺑﻪ ﺳﻮی اﺳﺘﻘﻼل کشور ﻓﺮاﻫﻢ کرده است.

مدیر اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: ﺣﺎل ﺑﺎ اﻓﺘﺨﺎر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل درﺻﺪد اﻧﺠﺎم ﻣﻘﺪﻣﺎت ﺑﺮﮔﺰاری ﺑﻴﺴﺖ‌وﻫﺸﺘﻤﻴﻦ ﺟﺸﻨﻮاره اﻣﺘﻨﺎن از ﻧﺨﺒﮕﺎن ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻛﺎر و ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻫﺴﺘﻴﻢ.

این مسؤول با اشاره به آغاز ثبت‌نام در این جشنواره، افزود: ثبت‌نام بیست‌وهشتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه مازندران به مدت یک ماه از 10 مهرماه آغاز و تا 10 آبان ماه ادامه دارد.

مهدی‌زاده ادامه داد: اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همگام با سراسر کشور اقدام به شناسایی و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان کرده و تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه از طریق ثبت‌نام اینترنتی به نشانی Emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.

وی یادآور شد: انتخاب و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای تولیدی نمونه هر ساله در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه‌نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور صورت می‌پذیرد و برگزیدگان در مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان، در استان‌ها و در سطح کشور تجلیل می‌شوند.

مدیر اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید همه ساله با اهداف تحقق چشم‌انداز در افق 1404 در راستای نیل به جامعه دانش‌محور، با تأکید بر سهم برتر سرمایه‌های انسانی، پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت خودباوری، روحیه کار جمعی، ابتکار، اهتمام به ارتقاء کیفیت تولید، اجرای ماده 195 قانون کار موضوع تشویق نیروهای مولد متخصص و مبتکر کشور، ترویج و توسعه کارآفرینی از طریق فراهم نمودن بستر لازم برای شکوفایی استعدادها و ظرفیت‌های کارآفرین و برجسته نمودن جایگاه رفیع آنان در جامعه و فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای تعامل و تبادل اطلاعات، تجارب و دانش و مهارت‌های علمی‌وتجربی متکی بر تولیدات دانش‌بنیان در جامعه کار و تولید، در استان و کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/86018/ر30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کارگران - اجتماعی - تولید - استان - واحدهای - جامعه - نمونه - ثبت‌نام - امتنان - مازندران - اداره‌کل - تعاون - گروه‌های - جشنواره - نمودن - اقدام - معرفی - تولیدی - فراهم - مرحله - شکوفایی - نخبگان - مبتکر - انسانی - استعدادها - افزود - توسعه -

نظر شما در مورد : آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها