مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7281 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 -ساعت : 14:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کانون پرورش فکری فریدونکنار از کمبود نیروی انسانی رنج می‌برد

مدیر کانون پرورش فکری فریدونکنار:

کانون پرورش فکری فریدونکنار از کمبود نیروی انسانی رنج می‌برد

مازندشورا: مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار گفت: با توجه به اینکه چهار سال از عمر فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان می‌گذرد اما از کمبود نیروی انسانی رنج می‌بریم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از فریدونکنار، سید محمد حسینی بعدازظهر امروز در نشست خبری روز جهانی و هفته ملی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار، اظهار کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین منویات مقام معظم رهبری، این کانون نیز فعالیت‌های خوبی در این زمینه داشته که یکی از آنها استفاده از مواد دور ریختنی برای ساخت کاردستی و عروسک است که دو سالی است که در فریدونکنار اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه برای فروش این محصولات برنامه‌ریزی و اقدامات جدی انجام گرفته است، افزود: دو مرحله همایش با محوریت محرم هفته آینده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار برگزار می‌شود.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار تصریح کرد: با توجه به اینکه چهار سال از عمر فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار می‌گذرد و در حالی‌ که ظرفیت‌های خوبی در این شهرستان وجود دارد اما از کمبود نیروی انسانی رنج می‌بریم.

این مسؤول با اشاره به اینکه سطح فعالیت‌ها برای سنین نونهال و نوجوان تبیین و اجرا می‌شود، ادامه داد: برای گسترش و تولید محصولات ایرانی در کانون برنامه‌ریزی می‌شود.

حسینی ادامه داد: شیوه‌نامه، اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی برای شناساندن برنج فریدونکنار به کودکان و نوجوانان شهرستان محقق شده است.

وی با تأکید بر اینکه در حوزه اقتصاد مقاومتی با تقویت فروش محصولات کانون اقدام شده است، بیان کرد: محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مورد استقبال سلیقه‌های مختلف قرار گرفته است.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار گفت: در روزشمار امسال هفته ملی کودک امروز با عنوان «خانواده، مهربانی و زندگی کودک امروز»، فردا با عنوان «باورهای دینی و مسؤولیت اجتماعی در زندگی کودک امروز»، 17 مهرماه با عنوان «میراث فرهنگی و دوستی با طبیعت در زندگی کودک امروز»، 18 مهرماه با عنوان «امنیت و سلامت در زندگی کودک امروز»، 19 مهرماه با عنوان «دانش، آگاهی و فضای مجازی در زندگی کودک امروز»، 20 مهرماه با عنوان «گذشت و فداکاری در زندگی کودک امروز» و 21 مهرماه نیز با عنوان «شجاعت و سخاوت در زندگی کودک امروز» نام‎گذاری شده است.

انتهای پیام/86022/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کانون - امروز - پرورش - زندگی - کودکان - عنوان - محصولات - اینکه - برنامه‌ریزی - شهرستان - گرفته - نوجوانان - فعالیت‌ها - مقاومتی - فریدونکنار - کمبود - نیروی - انسانی - اقتصاد -

نظر شما در مورد : کانون پرورش فکری فریدونکنار از کمبود نیروی انسانی رنج می‌برد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها