مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7288 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 مهر 1395 -ساعت : 16:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زیرساخت‌های چشمه سورت در شأن گردشگران نیست

فرماندار دامغان:

زیرساخت‌های چشمه سورت در شأن گردشگران نیست

مازندشورا: فرماندار دامغان با اعلام اینکه از چشمه آب معدنی سورت بازدید کردم، گفت: زیر ساخت‌های چشمه آب معدنی سورت در شأن گردشگران نیست.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، علی‌اصغر مجد عصر امروز در جلسه بررسی راهکاری توسعه همکاری در زمینه گردشگری مربوط به شهرهای دامغان، ساری، سمنان، قائم‌شهر، مهدیشهر، سوادکوه، شاهرود  سوادکوه شمالی در فرمانداری ساری، اظهار کرد: برای توسعه گردشگری نیاز به حمایت از فعالان این عرصه است.

وی با اعلام اینکه از سوی دولت بستری مناسب برای توسعه گردشگری فراهم شد، تصریح کرد: رشد 10 درصدی در صنعت توریست کشور وجود دارد و این موضوع نشان می‌دهد که اقدامات مناسبی از سوی دولت انجام شد.

فرماندار دامغان با اعلام اینکه در شهرستان دامغان ظرفیت بسیاری مناسبی برای استفاده از ظرفیت توریست وجود دارد، افزود: آثار و ابنیه‌های مناسب تاریخی در این شهر وجود دارد که مورد توجه گردشگران زیادی در داخل و خارج کشور است.

وی با بیان اینکه شهرستان دامغان در کریدور شمال به جنوب قرار دارد، افزود: این موضوع امتیاز بسیار مناسبی است که می‏‌تواند در توسعه گردشگری مورد توجه قرار گیرد.

مجد با اعلام اینکه مازندران سهم بسیار مناسبی در جذب گردشگران استان سمنان دارد، گفت: از این مزیت مناسب مازندران برای هدایت گردشگران و بازدید از دیگر قابلیت‌های گردشگری منطقه می‎توانیم استفاده کنیم.

وی با اشاره به قابلیت‌های جذب گردشگر در منطقه باداب سورت شهرستان ساری، افزود: زیر ساخت‌های منطقه در خور شأن گردشگرانی که از نقاط مختلف جهان و کشور مراجعه می‎کنند نیست.

فرماندار دامغان اضافه کرد: باید در این زمینه کمک شود تا از این قابلیت گردشگری چشمه سورت استفاده مطلوب شود.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار شاهرود نیز اظهار کرد: برای توسعه گردشگری منطقه‌ای باید طرح توجیهی مالی، مدیریتی، حقوقی و اقتصادی برای منطقه گردشگری کویر تا کرانه تعریف شود.

احمد خرم گفت: دولت به تنهایی نمی‎تواند در حوزه توسعه گردشگری ورود پیدا کند، در این حوزه باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود و طرح توجیهی مناسبی تدوین و در این طرح درآمد و هزینه‌ها مشخص شود.

انتهای پیام/86004/ت30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - دامغان - توسعه - مناسبی - استفاده - اینکه - فرماندار - گردشگران - شهرستان - افزود - منطقه - ظرفیت - مناسب - اعلام - مازندران - قابلیت‌های - زمینه - بسیار - توجیهی - سمنان - توریست - اظهار - سوادکوه - موضوع -

نظر شما در مورد : زیرساخت‌های چشمه سورت در شأن گردشگران نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها