مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7297 -تاریخ انتشار : جمعه 16 مهر 1395 -ساعت : 09:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سهم 40 درصدی دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه خبر داد

سهم 40 درصدی دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

مازندشورا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه از سهم 40 درصدی دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه خبر داد.

مازندشورا:داریوش خادمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، با اشاره به درخواست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برای ارائه تخفیف 50 درصدی در دریافت شهریه رشته‌های مختلف، گفت: تصویب تخفیف در دریافت شهریه‌ رشته‌های دانشگاهی باید به تصویب کارگروه تخفیف شهریه سازمان مرکزی در تهران برسد و ما به نوعی شاهد تصویب این کاهش هزینه‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه در 90 درصد رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه شاهد تخفیف 50 درصدی شهریه نسبت به سال 94 هستیم، افزود: در بقیه رشته‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد هم تخفیف 20 تا 50 درصدی داریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه به لزوم تقاضای دانشجو برای دریافت تخفیف به منظور مستند‌سازی در رشته‌های مختلف اشاره و خاطر‌نشان کرد: برای افراد ممتاز و قهرمانان ورزشی که در قانون ذکر شده است هم تکلیف داریم که تخفیف‌ها لحاظ شود.

خادمی از اعمال سیستماتیکی تخفیف شهریه دانشجویان در ترم‌های آینده خبر داد و با اشاره به حضور هزار و 200 دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه، گفت: 50 رشته فعال در این دانشگاه وجود دارد که 15 رشته آن کارشناسی‌ارشد و 35 رشته دیگر آن کاردانی و کارشناسی است و 40 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه را دانشجویان کارشناسی ارشد تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/86015/چ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشگاه - سوادکوه - تخفیف - اسلامی - رشته‌های - درصدی - شهریه - دانشجویان - اشاره - تصویب - کارشناسی - دریافت - داریم - دانشجو - هستیم - مختلف - خادمی - دانشگاهی -

نظر شما در مورد : سهم 40 درصدی دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها