مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 731 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 شهریور 1393 -ساعت : 09:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جشن استانی آتش نشانان در ساری برگزار می شود

مدیركل دفتر امور شهری استانداری مازندران از برگزاری جشن استانی آتش نشانان در ساری خبرداد.

مازند شورا:مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: شهرداران ضمن گرامی داشت روز آتش نشانی و ایمنی، در ترویج فرهنگ ایمنی و مشاركت شهروندان و بالا بردن سطح بهره وری سازمان آتش نشانی و تشویق و تقدیر از پرسنل خدوم آتش نشانی اهتمام داشته باشند.

سید محمد محمدی تاكامی در جلسه ستاد بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی، بیان داشت: بمنظور گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی و اطلاع رسانی شایسته، روابط عمومی شهرداریها و سازمانهای آتش نشانی با هماهنگی اداره كل روابط عمومی استانداری اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: به همین مناسبت مسابقات آتش نشانان استان به میزبانی شهرداری ایزدشهر با همكاری سازمانهای آتش نشانی پنجگانه استان و واحدهای تابع آتش نشانی سایر شهرها برگزار خواهد شد.

محمدی از برگزاری جشن استانی آتش نشانان با محوریت سازمان آتش نشانی شهرداری ساری تا آخر مهرماه با هماهنگی اداره كل امور شهری و شوراهای استانداری خبر داد و تصریح كرد: با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و به منظور ترویج فرهنگ ایمنی و مشاركت شهروندان، صدا و سیمای مركز استان ویژه برنامه ای با موضوع آتش نشانی و ایمنی تهیه و پخش خواهد كرد.

مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران ادامه داد: در راستای اجرای مفاد اساسنامه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی كشور مبنی بر بهره گیری از مشاركت مردمی و تامین تجهیزات و امكانات و همكاری در قالب مردمی، تشكل های مردم نهاد با موضوع خیرین آتش نشانی شكل خواهند گرفتلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید محمد محمدی تاكام - آتش نشانی - جشن استانی - -

نظر شما در مورد : جشن استانی آتش نشانان در ساری برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها