مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7314 -تاریخ انتشار : جمعه 16 مهر 1395 -ساعت : 14:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گسترش اسلام واقعی مانع غارتگری‌های آمریکا می‌شود

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:

گسترش اسلام واقعی مانع غارتگری‌های آمریکا می‌شود

مازندشورا: امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی گفت: با گسترده‌ شدن اسلام واقعی، جایی برای غارتگری‌های آمریکا و اروپا باقی نمی‌ماند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شهر شیر‌گاه شهرستان سوادکوه‌‎شمالی با قرائت آیاتی از سوره فجر، اظهار کرد: سوره فجر را سوره امام حسین (ع) نامیدند و امام حسین (ع) مصداق بارز «نفس مطمئنه» است.

وی با اشاره به اینکه بیان قسم در برخی از سوره‌های قرآنی بیانگر اهمیت موضوعات بیان شده است به ویژگی‌های قوم عاد و ثمود اشاره کرد و افزود: بیان اقدامات اقوام قدرتمند در قرآن بیانگر آن است که قدرت‌های جهانی به قدرت خود مغرور نشوند و آمریکا، اروپا و شیوخ سبک‌مغز منطقه از اقوام بیان شده در قرآن، یزید و صدام درس بیاموزند که چه ذلتی در انتظار آنان است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سالروز تاسیس مجمع تقریب مذاهب اسلامی، خاطر‌نشان کرد: شیعه اهل استدلال است و حرف برای گفتن در زمینه‌های مختلف دارد و جنگ‌ و درگیری‌ها در جهان برای آن است که حرف حساب اهل بیت به گوش جهانیان نرسد.

این مسؤول افزود: با گسترده‌ شدن اسلام واقعی، جایی برای غارتگری‌های آمریکا و اروپا باقی نمی‌ماند.

مهدوی به سالروز بمب‌گذاری منافقان در حرم رضوی اشاره کرد و با بیان اینکه گرگ‌های آمریکا و اروپا و شغال آن تروریست متحد شدند و می‌دانند که ایران جای شیران است و آنها زوزه دردناک می‌کشند، به ایام عاشورا اشاره کرد و گفت: عاشورا مساوی با گریه نیست و معنویت، نماز اول وقت و حجاب باید مورد توجه لازم قرار گیرد.

انتهای پیام/86015/چ20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشاره - آمریکا - سوادکوه‌شمالی - اروپا - شیر‌گاه - اقوام - اسلام - سالروز - عاشورا - افزود - بیانگر - مهدوی - واقعی - اینکه - غارتگری‌های -

نظر شما در مورد : گسترش اسلام واقعی مانع غارتگری‌های آمریکا می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها