مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7325 -تاریخ انتشار : جمعه 16 مهر 1395 -ساعت : 16:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دستگاه‌ها شکایت از یکدیگر را پس بگیرند/ توبیخ در انتظار مدیران دستگاه‌ها

مهلت یک هفته‌ای استاندار مازندران به مدیران

دستگاه‌ها شکایت از یکدیگر را پس بگیرند/ توبیخ در انتظار مدیران دستگاه‌ها

مازندشورا: استاندار مازندران با اعلام اینکه همه شکایات دستگاه‌ها از یکدیگر باید در یک هفته پس گرفته شود، معاون خود را مسؤول پیگیری این موضوع کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، ربیع  فلاح‌جلودار بعدازظهر امروز که در رأس هیأتی از معاونان و مدیران کل استانی به منظور بررسی و رفع مشکلات منطقه چمستان به این منطقه سفر کرده بود، در جلسه بررسی مشکلات مجتمع گردشگری شرکت عمران بهداشت شاهد چمستان نور، اظهار کرد: این شرکت با مطالعه و طراحی و استفاده از دانش روز اقدام کرد ولی خود استان مانع ادامه کار شد ولی با تغییرات مدیریتی اکنون امکان ادامه کار فراهم شد و عزم استانی ایجاد شد و ما باید دغدغه سرمایه‌گذاری و مشکلات موجود را برطرف کنیم.

استاندار مازندران تأکید کرد: مشکل مجوز این مجتمع باید رفع شود تا برای سرمایه‌گذاران در بحث گردشگری که آمادگی کامل دارند ابهام ایجاد نشود و باید با اطمینان دادن از سرمایه‌گذار بهره گرفت.

این مسؤول بیان کرد: با استفاده از قانون حفظ منابع طبیعی و اراضی و اجاره طولانی مدت می‌توان در مجتمع بهداشت سرمایه‌گذاری کرد و برای بخش همجوار جنگل نیز به جای محصور کردن به عنوان فضای باغ وحش، مجموعه پرندگان و .. از آن استفاده کرد.

فلاح‌جلودار گفت: از امروز موضوع  مجوز مجتمع پیگیری و دنبال شود تا سرمایه‌ای که مدتی مهار شد و بلااستفاده ماند وارد چرخه اقتصادی شود.

وی افزود:  کار هفت کیلومتر مسیر محور نورـ چمستان ـ آمل تا پایان سال تکمیل و ایمن‌سازی شود و در صورت تأمین اعتبار پل‌ها نیز تعریض و احداث شود.

استاندار مازندران عقب‌ماندگی استان را به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها دانست و این ناهماهنگی‌ها و تا عمل سبب کارشکنی و خروج اعتبار از استان و در نتیجه عقب‌ماندگی می‌شود.

این مسؤول، شکایت دستگاه‌های اجرایی از یکدیگر را سبب تضعیف قوه مجریه، اتلاف زمان و تأخیر در اجرا دانست و تأکید کرد:  هر کجا بین دستگاه‌های اجرایی به دادگاه شکایت شود مدیر آن دستگاه توبیخ می‌شود و دیگر مدیر ما نیست.

فلاح‌جلودار با اعلام اینکه  همه شکایات دستگاه‌ها از یکدیگر باید در یک هفته پس گرفته شود، معاون خود را مسؤول پیگیری این موضوع کرد و از مدیران خواست هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی درباره احداث پارک در چمستان اظهار کرد: به نظرم سراسر مازندران پارک است اما باید مدیریت کنیم، زباله‌ها و نخاله‌ها ساماندهی شود ولی بحث احداث پارکی که به  معرفی فرهنگ بومی منطقه‌ای کمک کند پیشنهاد خوبی است که باید بررسی و اعلام نظر شود

استاندار مازندران در پایان درباره تملک 400 متر باقیمانده از مسیر اجرای پروژه کمربندی نور ـ رویان، گفت: ماده 9 از سوی راه و شهرسازی پیشنهاد و انجام شود تا این مشکل رفع شود.

انتهای پیام/86023/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - مجتمع - چمستان - مدیران - استاندار - مشکلات - مسؤول - احداث - بررسی - استان - استفاده - دستگاه‌ها - یکدیگر - فلاح‌جلودار - شکایت - ناهماهنگی‌ها - عقب‌ماندگی - اعتبار - دستگاه‌های - درباره - پیشنهاد - اعلام - اجرایی - پایان - دانست - تأکید - بهداشت - گردشگری - امروز - منطقه - اظهار - توبیخ - استانی - سرمایه‌گذاری - ایجاد - ادامه - پیگیری -

نظر شما در مورد : دستگاه‌ها شکایت از یکدیگر را پس بگیرند/ توبیخ در انتظار مدیران دستگاه‌ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها