مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7326 -تاریخ انتشار : جمعه 16 مهر 1395 -ساعت : 17:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ضرورت فرهنگ‌سازی مناسب در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

فرماندار بابل تاکید کرد

ضرورت فرهنگ‌سازی مناسب در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مازندشورا: فرماندار بابل با اشاره به اینکه استقبال مردم بابل از ثبت سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن رضایت‌بخش نیست، گفت: فرهنگ‌سازی مناسب در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن انجام شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، محمدتقی عباسپور عصر امروز در جلسه اضطراری نفوس و مسکن با حضور مدیران در سالن اجتماعات فرمانداری بابل اظهار کرد: با توجه به استقبال پائین شهروندان بابلی از سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن باید اهمیت کابرد آن در جامعه تبیین شود.

وی با اشاره به اینکه سرشماری اینترنتی امسال برای نخستین‌بار در کشور انجام می‌شود، افزود: باید فرهنگ سازی مناسب در این خصوص انجام شود.

فرماندار بابل تصریح کرد: با توجه به انتخاب میزان آمارگیران این حوزه در بابل باید 35 درصد ثبت سرشماری اینترنتی باشد.

عباسپور یادآور شد: با توجه به اهمیت موضوع جلسات متعددی با مدیران شهرستان در سه روز تعطیل اخیر برگزار شد تا ارزش و حساسیت موضوع از طریق مدیران به مردم گوشزد شود.

وی با اشاره به اینکه با وجود حجم کار انجام‌شده بابل در رتبه پایین جدول شهرستان‌های مازندران درباره ثبت سرشماری اینترنتی قرار دارد، ادامه داد: مدیران شهرستان به‌ویژه آموزش و پرورش، بنیاد شهید، شهرداران، بخشداران، کمیته امداد، اداره ورزش و جوانان، بهزیستی، اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی، اداره صنعت، معدن و تجارت، جهاد، شعبات تأمین اجتماعی، سازمان تبلیغات و سایر اداراتی که ارباب رجوع بیشتری دارند در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند.

فرماندار بابل هدف از برگزاری این جلسه در روز تعطیل را با توجه به اتمام مهلت ثبت سرشماری اینترنتی و فعالیت بیشتر مدیران جهت تشویق شهروندان بابلی به این امر مهم برشمرد.

عباسپور گفت: صحت، سرعت و دقت مهم‌ترین محور مورد توجه در اجرای طرح اینترنتی سرشماری است.

انتهای پیام/86009/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینترنتی - سرشماری - مدیران - فرماندار - اداره - عباسپور - شهرستان - تعطیل - فعالیت - اجتماعی - موضوع - بیشتری - بابلی - مناسب - شهروندان - اهمیت - اشاره - اینکه -

نظر شما در مورد : ضرورت فرهنگ‌سازی مناسب در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها