مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7354 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 13:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب رتبه نخست آموزش و پرورش سوادکوه در مسابقات فرهنگی آموزش و پرورش مازندران

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه خبر داد

کسب رتبه نخست آموزش و پرورش سوادکوه در مسابقات فرهنگی آموزش و پرورش مازندران

مازندشورا: مدیر آموزش و پرورش سوادکوه از کسب رتبه نخست آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه در کمیته مسابقات فرهنگی آموزش و پرورش مازندران خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، غلام‌رضا افشون ظهر امروز در جلسه هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی، دینی و قرآنی آموزش و پرورش و با اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از کسب رتبه اول آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه در کمیته مسابقات فرهنگی آموزش و پرورش مازندران خبر داد و گفت: کسب موفقیت‌های مختلف استانی و ملی با همکاری و تعامل ادارات و نهاد‌های مختلف و برنامه‌ریزی کارشناسان آموزش و پرورش به دست می‌آید.

وی با بیان اینکه اجرای فعالیت‌های مشترک با ادارات و نهاد‌های فعال در حوزه‌های مختلف از اصول فعالیت‌های ما است، افزود: برگزاری گفتمان دینی از مهمتر‌ین برنامه‌های ما در فعالیت‌های دینی و فرهنگی با همکاری اداره تبلیغات اسلامی است و غنی و اثر‌گذاری آن باید مورد توجه باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه از برگزاری برنامه‌های آموزش خانواده در مدارس سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان کرد: توانمندی مدرس‌ها در برنامه‌های گفتمان دینی و آموزش خانواده در دستور کار ما و اداره تبلیغات اسلامی است.

افشون با استقبال از برگزاری جشنواره فصلی قرآنی و مشارکت آموزش و پرورش در اجرایی‌شدن آن، گفت: جدول برنامه‌های زمان‌دهی شده به صورت مکتوب تدوین می‌شود تا آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی سوادکوه در اجرایی کردن آن برنامه‌ریزی کنند.

انتهای پیام/86015/ک20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - پرورش - سوادکوه - فعالیت‌های - اسلامی - تبلیغات - فرهنگی - برنامه‌های - برگزاری - مختلف - اداره - شهرستان - مازندران - گفتمان - مسابقات - برنامه‌ریزی - خانواده - نهاد‌های - افشون - همکاری - ادارات - قرآنی -

نظر شما در مورد : کسب رتبه نخست آموزش و پرورش سوادکوه در مسابقات فرهنگی آموزش و پرورش مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها