مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7356 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 13:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ضرورت حضور مدیران واحدهای اداری تنکابن در جلسات کارگروه‌ها

فرماندار تنکابن تأکید کرد

ضرورت حضور مدیران واحدهای اداری تنکابن در جلسات کارگروه‌ها

مازندشورا: فرماندار شهرستان تنکابن بر ضرورت حضور مدیران واحدهای اداری تنکابن در جلسات کارگروه‌ها تأکید کرد و گفت: عدم حضور مدیران در جلسات کارگروه که مربوط به آن دستگاه است، توجیه ناپذیر است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، سیدامیر حسینی‌جو ظهر امروز در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان با تسلیت فرارسیدن ماه محرم و تاکید بر اهمیت این روزها و شب‌ها اظهار کرد: نظام ما مبتنی بر پایه‌های فرهنگ ایثار و شهادت و با تکیه بر قیام اباعبداله الحسین(ح) که الگوی انقلاب اسلامی ما بوده است پایه‌گذاری شد و بر همین محور به حیات پر برکت خویش با اقتدار استوار ایستاده و با آموزه‌های فرهنگ عاشورایی نظامی حامی مستضعفین، محرومان جهان و استکبارستیز است.

وی اظهار کرد: در این روزها و شب‌های محرم مردم معتقد و عاشق امام حسین(ع) که سوگوار شهدای کربلا هستند نیازمند همکاری برخی نیروها، نهادها و ادارات هستند که در این ارتباط ضمن تقدیر از همکاری آنها به ویژه در برقراری نظم و امنیت و نیز روان‌سازی ترافیک این انتظار را داریم با این هماهنگی و همکاری تداوم یابد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در ادامه افزود:  برخی مدیران دستگاه‌های اداری و اجرایی در جلسات کارگروه ویژه اداره خود حضور ندارند و عدم حضور این مدیران در جلسات مذکور توجیه ندارد و مدیرانی هم که حاضر در جلسات هستند باید درباره مصوبات پیگیر باشند زیرا ما همه مدیران نظام اسلامی هستیم و در برابر نظام و مردم مسؤولیم از سویی در شرایط خاص و دشواری کار می‌کنیم و باید توجه ویژه‌ای به این شرایط و مسؤولیت‌های خود داشته باشیم.

حسینی‌جو در بخش دیگری از این نشست گفت: در برخی موارد بین ادارات خدمات‌رسان اختلافاتی بروز می‌کند که باید برای تداوم ارائه خدمات به مردم هر چه سریع‌تر مشکلات را پیگیری کنند و برای این منظور مدیران این دستگاه‌ها برای پیشگیری با معاون عمرانی فرمانداری مسائل را برای حل کنند تا مردم  خسارت نبینند.

وی ضمن بیان مطالبی پیرامون اجرای طرح ملی سرشماری عمومی و نفوس مسکن و تاکید بر همکاری بیشتر دوایر اداری مرتبط در این طرح، از تلاش‌های برخی دستگاه‌های اداری، نهادی و اجرایی به ویژه نیروی انتظامی، ناحیه مقاومت بسیج، جمعیت هلال احمر و شهرداری‌ها در اجرای طرح‌های تابستان و برقراری نظم و امنیت آن تقدیر کرد.

انتهای پیام/86020/ت


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیران - اداری - همکاری - تنکابن - جلسات - تداوم - معاون - امنیت - شرایط - اجرای - برقراری - اجرایی - دستگاه‌های - اسلامی - روزها - تاکید - حسینی‌جو - اظهار - فرهنگ - ادارات - فرماندار - تقدیر -

نظر شما در مورد : ضرورت حضور مدیران واحدهای اداری تنکابن در جلسات کارگروه‌ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها