مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7363 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 15:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چاپ کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن»

با تلاش 4 ساله نویسنده مازندرانی صورت گرفت

چاپ کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن»

مازندشورا: کتاب «اولین‌های سوادکوه» توسط احمد رضایی در طی چهار سال به چاپ رسید.

مازندشورا:احمد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از چاپ کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن» خبر داد و گفت: معرفی اولین‌های سوادکوه و آثار و افراد برجسته سوادکوه به جوانان از اهداف چاپ کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن» است.

وی با اشاره به اینکه کتاب‌های «فرهنگ و ادبیات بیابانی»، «ناگفته‌هایی از اقیانوس بیکران دانستنی‌ها» و «خنده‌درمانی» به چاپ رسید، افزود: هر ملتی با تاریخ زنده است و تاریخ آن نیز با قهرمانانی که تاریخ را ایجاد کردند، زنده است و چاپ کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن» در همین راستا است.

این نویسنده با اعلام اینکه کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن» در پنج فصل تدوین شده است، خاطر‌نشان کرد: نیم‌نگاهی به گذشته‌های شهرستان سوادکوه، نیم‌نگاهی به شهر‌های زیراب، پل‌سفید، شیر‌گاه و آلاشت از فصول اصلی کتاب است که توسط انتشارات«نما شون» به چاپ رسید.

رضایی از فعالیت چهار ساله خود برای جمع‌آوری اطلاعات، بررسی و تدوین کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن» خبر داد و گفت: از کارشناسان و علاقمندان به سوادکوه تقاضا می‌کنم تا دیدگاه‌های کارشناسی خود را ارائه دهند.

 

انتهای پیام/86015/پ/ق20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - نیم‌نگاهی - اولین‌های - تاریخ - تدوین - اینکه - رضایی - نویسنده - شهرستان -

نظر شما در مورد : چاپ کتاب «نیم‌نگاهی به سوادکوه و اولین‌های آن»

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها