مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7367 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 17:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دعوت بسکتبالیست آملی به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل عنوان کرد

دعوت بسکتبالیست آملی به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان

مازندشورا: رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل گفت: مهدیار مظلوم بسکتبالیست آملی به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر معلولان رده سنی جوانان دعوت شد.

مازندشورا:مسعود فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل یکی از هیأت‌های فعال این شهرستان است که به نیاز ورزشی افرادی در جامعه توجه دارد که با مشکل خاصی مواجه هستند.

وی افزود: تیم لیگ برتری بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان آمل هم از سال‌های گذشته در عرصه حرفه‌ای تیم‌داری دارد و معلولان زیادی را از انزوا درآورده و وارد ورزش کرده است.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل تصریح کرد: این تیم با حمایت بخش خصوصی و شهرداری آمل تاکنون توانسته مقام‌های زیادی در لیگ برتر را به نام خود ثبت کرده و ورزشکاران زیادی را راهی اردوی مختلف تیم ملی کند.

وی با اشاره به اینکه کوچک‌ترین عضو تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان آمل به تازگی توانست نظر کادر فنی تیم ملی بسکتبال با ویلچر معلولان در رده جوانان را به خود جلب کند، بیان کرد: مهدیار مظلوم طی روزهای گذشته به اردوی تیم ملی دعوت شد و امیدواریم با درخشش در این رده بتواند به عنوان نماینده مازندران راهی مسابقات جهانی و قاره‌ای شود.

فلاح خاطرنشان کرد: تیم ملی بسکتبال با ویلچر معلولان در رده جوانان برای مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه خود را آماده می‌کند که این رقابت‌های مهم بهمن ماه امسال به میزبانی کشور تایلند برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: مسابقات انتخابی رقابت‌های جهانی بسکتبال با ویلچر معلولان هم سال آینده به میزبانی کشور کانادا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/86012/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معلولان - آمل - بسکتبال - ویلچر - جانبازان - زیادی - مسابقات - اردوی - ورزش‌های - جوانان - میزبانی - رقابت‌های - برگزار - شهرستان - عنوان - گذشته - جهانی -

نظر شما در مورد : دعوت بسکتبالیست آملی به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها