مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7372 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 19:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت‌نام 43 حامی طرح اکرام در مراسم شیرخوارگان حسینی

مدیر کمیته امداد چالوس خبر داد

ثبت‌نام 43 حامی طرح اکرام در مراسم شیرخوارگان حسینی

مازندشورا: مدیر کمیته امداد امام خمینی چالوس از ثبت‌نام 43 حامی در طرح اکرام و محسنین در مراسم شیرخوارگان حسینی این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:علی‌اصغر ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس از ثبت‌نام 43 حامی طرح اکرام و محسنین نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) چالوس در مراسم شیرخوارگان حسینی امسال خبر داد و گفت: برای استفاده از ظرفیت معنوی و آمادگی روحی و روانی مردم مؤمن شهرستان برای خدمت به‌ نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر و جهت‌دار کردن نذورات مردمی اجرای طرح اکرام و محسنین در دستور کار قرار گرفت.

وی، رساندن نذورات به‌مستمندان واقعی جامعه را از دیگر اهداف اجرای طرح اکرام و محسنین برشمرد و اظهار کرد: برای تقویت و تبیین فرهنگ احسان حسینی به‌ نیازمندان و جایگاه ارزشی آن در دین مبین اسلام طرح اطعام و احسان حسینی در شهرستان چالوس اجرا می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی چالوس از دیگر برنامه‌های این نهاد را، استقرار پایگاه‌های حامی‌یابی برای ایتام و نیازمندان در مراسم ویژه شیرخوارگان حسینی دانست و تصریح کرد: همکاران ما در این نهاد با حضور در مراسم معنوی شیرخوارگان حسینی توانستند اعلام همکاری و مشارکت 43 حامی و خیر را برای مساعدت به‌ خانواده ایتام و نیازمندان شهرستان جلب کنند.

این مسؤول با اشاره به این‌که در 6 ماه نخست امسال بیش از 200 میلیون تومان توسط حامیان مساعدت شد، افزود: با اجرای طرح اکرام و محسنین در این مدت یک‌هزار و 700 حامی در اقدامی معنوی به 330 نیازمند مساعدت کردند.

ابراهیمی با اعلام اینکه خیران می‌توانند نذورات خود را از طریق سامانه پرداخت آنی نیکوکاری با شماره گیری #0114*8877* از طریق تلفن همراه مستقیم به‌ کمیته امداد امام خمینی(ره) واریز کنند، بیان کرد: شهروندان چالوسی می‌توانند در‌ صورت نیاز با شماره 52222125 واحد مشارکت‌های مردمی تماس حاصل کنند.

وی از جمع‌آوری مجموع 775 میلیون ریال کمک در جشن عاطفه‌های امسال خبر داد و متذکر شد: در نخستین مرحله از جشن عاطفه‌های شهرستان چالوس 684 میلیون ریال از طریق نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) و در مرحله بعدی نیز 91 میلیون ریال نیز توسط 30 مدرسه سطح شهرستان جمع‌آوری شد.

انتهای پیام/86028/پ/ذ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - چالوس - حسینی - امداد - اکرام - کمیته - خمینی - محسنین - نیازمندان - مراسم - شیرخوارگان - میلیون - مساعدت - نذورات - اجرای - معنوی - امسال - شماره - جمع‌آوری - مرحله - می‌توانند - عاطفه‌های - ابراهیمی - احسان - ایتام - اعلام - مردمی - ثبت‌نام -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام 43 حامی طرح اکرام در مراسم شیرخوارگان حسینی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها