مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7374 -تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 -ساعت : 19:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جلسه فوق‌العاده کمیسیون عمران مجلس بخاطر فرونشست‌های پايتخت/ بازدید میدانی از ۲۰۰۰ پروژه‌ شهری و عمرانی تهران

نایب رییس کمیسیون عمرانمجلس خبر داد:

جلسه فوق‌العاده کمیسیون عمران مجلس بخاطر فرونشست‌های پايتخت/ بازدید میدانی از ۲۰۰۰ پروژه‌ شهری و عمرانی تهران

مازندشورا: در پی فرونشست زمین در مجاورت متروی میدان قیام تهران، نایب رییس کمیسیون عمران از برررسی فرونشست زمین در اطراف کارگاه‌های متروی تهران به صورت فوق‌العاده خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: کمیسیون عمران بازدید میدانی از پروژه‌های شهری و عمرانی را که بالغ بر ۲۰۰۰ پروژه است را در دستور کار قرار داده و به تدریج بازدیدهای خود را انجام می‌دهد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس به اشاره به خبر سخنگوی سازمان آتش نشانی، گفت: قطعا دلایل متعددی در فرونشست زمین در تهران وجود دارد. چندی قبل کارگاه متروی شهران فرونشست و آن وضعیت را به وجود آورد و امروز هم اتفاق مشابهی در قلب شهر تهران افتاد و باعث نگرانی مردم شد.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس هم‌چنین از جلسه فوق‌العاده با حضور شهردار تهران، پیمانکاران طرف قرارداد و سایر مدیران شهری برای بررسی علل فرونشست زمین در اطراف ایستگاه‌های متروی تهران خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ظهر روز شنبه از فرونشست سطحی زمین در اطراف کارگاه ایستگاه متروی میدان قیام خبر داد و افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی برای شهروندان، محدوده تونل مترو و مجاورت آن برای ساعاتی بسته شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - فرونشست - کمیسیون - عمران - متروی - اطراف - کارگاه - نشانی - سخنگوی - میدانی - عمرانی - فوق‌العاده - بازدید -

مطالب مرتبط با : جلسه فوق‌العاده کمیسیون عمران مجلس بخاطر فرونشست‌های پايتخت/ بازدید میدانی از ۲۰۰۰ پروژه‌ شهری و عمران...
نظر شما در مورد : جلسه فوق‌العاده کمیسیون عمران مجلس بخاطر فرونشست‌های پايتخت/ بازدید میدانی از ۲۰۰۰ پروژه‌ شهری و عمران...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها