مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7384 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 09:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بستری شدن 11 مصدوم در بیمارستان رازی قائم‌شهر

آخرین وضعیت مصدومان حادثه تصادف عزاداران حسینی در قائم‌شهر

بستری شدن 11 مصدوم در بیمارستان رازی قائم‌شهر

مازندشورا: سخنگوی اورژانس مازندران گفت: 11 مصدوم حادثه تصادف عزاداران حسینی قائم‌شهر در بیمارستان رازی این شهرستان بستری شدند.

مازندشورا:ذکریا اشکپور امروز در تشریح حادثه تصادف شب گذشته یک دستگاه پژو 206 به عزاداران حسینی در قائم‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: این حادثه در ساعت 22:53 دقیقه به مرکز ارتباطات 115 اورژانس مازندران اعلام شد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی انجام شده چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه در جاده نظامی قائم‌شهر اعزام و از ظرفیت پایگاه‌های نزدیک کمک گرفته شد.

سخنگوی اورژانس مازندران بیان کرد: 14 مصدوم این حادثه به بیمارستان رازی و دو نفر از مصدومان به بیمارستان ولیعصر(عج) اعزام شدند که اقدامات درمانی بر روی آنها انجام شد.

وی با اعلام اینکه در بین حادثه‌دیدگان سه کودک خردسال زیر 10 سال دیده می‎شود، افزود: همه افراد حادثه‌دیده مرد بودند.

اشکپور اظهار کرد: در حال حاضر یکی از مصدومان این حادثه از بیمارستان رازی ترخیص، 11 نفر در بخش‌های جراحی و ارتوپدی و یک نفر در بخش آی‌سی‌یو بستری هستند.

وی با اعلام اینکه یک کودک 11 ساله به دلیل نیاز به درمان‌های تخصصی به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری و در نهایت به مرکز درمانی بوعلی ساری منتقل شد، گفت: تاکنون هیچ فوتی از این حادثه نداشته‌ایم.

انتهای پیام/86004/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - بیمار - بیمارستان - قائم‌شهر - مصدومان - اعلام - مازندران - اورژانس - اینکه - درمانی - اعزام - اشکپور - عزاداران - تصادف - حسینی - بستری - دستگاه - مصدوم - اظهار -

نظر شما در مورد : بستری شدن 11 مصدوم در بیمارستان رازی قائم‌شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها