مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7385 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 09:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم حمایت مردم برای اجرای طرح‌های ایمنی محور سوادکوه

رئیس اداره راه و شهر‌سازی سوادکوه تأکید کرد

لزوم حمایت مردم برای اجرای طرح‌های ایمنی محور سوادکوه

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهر‌سازی سوادکوه بر لزوم حمایت مردم برای اجرای طرح‌های ایمنی و کاهش تصادف‌های محور سوادکوه تأکید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، مهرداد زمانی صبح امروز در جلسه بررسی ایمنی در محور سوادکوه با اشاره به اینکه فعالیت‌هایی که برای ایمنی یا تجهیز محور سوادکوه انجام می‌شود در آینده نیز برای تعریض محور مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت: طرح تعریض محور سوادکوه، طرحی ملی است و تصویب یا اخذ بودجه‌های میلیاردی در توان شهرستان و استان نیست ولی در جایگاه شهرستانی خود برای کاهش خطر و افرایش ایمنی تلاش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه نصب مانع بتنی در محور سوادکوه با حضورم در اداره راه و شهر‌سازی شهرستان آغاز شد، افزود: نصب تابلو، لکه‌گیری، نصب چراغ و مانع بتنی برای ایمنی جان مردم و به منظور هدایت ایمن عبور و مرور، عدم برخورد شاخ به شاخ و عدم سبقت در دستور کار ما برای مدیریت شهرستانی محور سوادکوه قرار دارد.

رئیس اداره راه و شهر‌سازی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، خاطر‌نشان کرد: اداره راه و شهرسازی مسؤول تعریض محور نیست، بلکه مسؤول راهداری هستیم و راه ساخته شده برای مدیریت و حفاظت به ما تحویل می‌شود.

زمانی در پاسخ به سؤال فارس درباره دیدگاه برخی از مردم برای اجرای فعالیت‌های ایمنی موقت و احتمال خروج نهایی شدن تعریض محور سوادکوه از اولویت مسؤولان و عدم خرید زمین‌های شهروندان، اظهار کرد: طرح تعریض محور سوادکوه به عنوان طرحی ملی اجرا می‌شود و شرکت ساخت و توسعه راه‌ها هم محور را براساس مصوبات به اداره راه تحویل می‌دهد و ما هیچ‌گاه طرح ناقص را تحویل نمی‌گیریم.

وی خواستار حمایت مردم برای اجرای طرح‌های ایمنی در محور سوادکوه شد و با اشاره به خطرات مختلف در منطقه سرخ‌کلا و پیچ‌های خطرناک آن به انجام مطالعه نصب جدا‌کننده در منطقه سرخ‌کلا محور سوادکوه خبر داد و گفت: حدود یک کیلو‌متر در بالا‌زیراب و حدود هزار و 400 متر در سرخ‌کلا برای ایمن‌سازی راه در دستور کار ما قرار دارد.

انتهای پیام/86015/ت30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - ایمنی - تعریض - اداره - تحویل - اجرای - شهر‌سازی - سرخ‌کلا - مدیریت - منطقه - دستور - مسؤول - اینکه - طرح‌های - حمایت - زمانی - اشاره - شهرستان - شهرستانی -

نظر شما در مورد : لزوم حمایت مردم برای اجرای طرح‌های ایمنی محور سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها