مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7387 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 10:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخورد خودروی ۲۰۶ با عزاداران حسینی+ علت تصادف

برخورد خودروی ۲۰۶ با عزاداران حسینی+ علت تصادف

مازندشورا: بررسی‌های اولیه پلیس، حاکی از آن است که سرعت خودروی۲۰۶ بالا بوده و راننده ۳۴ ساله آن متوجه حضور عابران نشده بود و همزمان با نقص سیستم ترمز هم مواجه شده و در هنگام بروز سانحه اقدام به کشیدن ترمز دستی کرده است

مازندشورا: حادثه برخورد خودروی ۲۰۶ با کاروان عزاداران حسینی شنبه‌شب به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مازندران اعلام شد.

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی مازندران افزود: با اعلام این خبر، بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه که در جاده نظامی قائم‌شهر منطقه دیزآباد بود اعزام و به سایر پایگاه‌های نزدیک اعلام آماده‌باش داده شد.

وی اظهار داشت: ۱۴ مصدوم این حادثه به بیمارستان رازی و دو نفر به بیمارستان ولیعصر قائم‌شهر منتقل شدند ومصدومین همگی مرد بوده و خردسال‌ترین آن کودک زیر ۱۰ سال و مسن‌ترین نیز ۴۰ ساله بوده است.

اشکپور افزود: بر اساس آخرین گزارش یکی از مصدومین از بیمارستان رازی مرخص، ۱۱ نفر در بیمارستان رازی در بخش های جراحی و ارتوپدی و یک نفر در بخش icu بستری شدند، همچنین یک کودک ۱۱ ساله به دلیل ضربه سر و نیاز به درمان‌های تخصصی به بیمارستان امام خمینی ساری و درنهایت به بوعلی ساری منتقل شد.

سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران با بیان اینکه در حال حاضر موردی از جان باختن مصدومی گزارش نشده است، تصریح کرد:  شایسته است، در هنگام دسته روی در این شب‌ها، ضمن رعایت ودقت رانندگان، افرادی با در دست داشتن چراغ و فلاشر در انتها و ابتدای صفوف دسته‌ها برای آگاهی خودروهای عبوری اقدام کنند.


فرمانده انتظامی قائمشهر:
علت تصادف ۲۰۶ با عزاداران حسینی در قائمشهر در دست بررسی است

سرپرست انتظامی قائمشهر، نقص سیتم ترمز را از دلایل تصادف و برخورد خودرو ۲۰۶ با عزاداران حسینی در شهر اعلام کرد و گفت: این موضوع در دست بررسی است.

سرهنگ شعبان مهری اواتی در خصوص تصادف خودروی ۲۰۶ با عزاداران حسینی در اطراف روستای دیزآباد که شب گذشته بوقوع پیوست، اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۲ و ۵۰ دقیقه این خودرو با تعدادی از عزاداران حسینی برخورد کرد و موجب شد ۱۶ نفر که همگی مرد بودند، مجروح و راهی بیمارستان شوند.

سرپرست انتظامی شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: بررسی‌های اولیه پلیس، حاکی از آن است که سرعت خودروی۲۰۶ بالا بوده و راننده ۳۴ ساله آن متوجه حضور عابران نشده بود و همزمان با نقص سیستم ترمز هم مواجه شده و در هنگام بروز سانحه اقدام به کشیدن ترمز دستی کرده است.

وی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد از آسیبب‌دیدگان این حادثه کودک هستند، افزود: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در برنداشت و تعدادی از مصدومان به طور سرپایی درمان و تعدادی هم در بیمارستان‌های رازی و ولیعصر قائم‌شهر و بوعلی ساری در حال مداوا هستند.

سرهنگ مهری ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، از عموم مردم درخواست کرد قوانین راهنمایی و رانندگی رارعایت کرده و در هنگام تردد به علائم هشداری توجه کنند.
وی تأکید کرد: همیاران محرم که پلیس های افتخاری بوده و در هنگام دسته روی در ابتدا و انتهای دسته ها حضور دارند نسبت به برقراری نظم و رعایت قوانین راهنمایی رانندگی، توجه بیشتری داشته باشند.


منبع : مهر مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - هیات عزاداری - تصادف 206 - سانحه تصادف - عزاداران - قائمشهر -

نظر شما در مورد : برخورد خودروی ۲۰۶ با عزاداران حسینی+ علت تصادف

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها