مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7388 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
داعش به دنبال تجزیه عراق است/ برخی‌ها در منطقه با نام اسلام در حال مخدوش کردن چهره واقعی اسلام هستند

معاون عملیات قرارگاه ثارالله:

داعش به دنبال تجزیه عراق است/ برخی‌ها در منطقه با نام اسلام در حال مخدوش کردن چهره واقعی اسلام هستند

مازندشورا: معاون عملیات قرارگاه ثارالله با بیان اینکه داعش به دنبال تجزیه عراق است، گفت: برخی‌ها در منطقه با نام اسلام در حال مخدوش کردن چهره واقعی اسلام هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، سردار ناصر شعبانی صبح امروز در سیزدهمین یادواره شهدای روستای علی‌آباد نور و بیست‌ونهمین سالگرد شهادت پاسدار شهید حمیدرضا رودگر در روستای علی‌آباد بخش چمستان اظهار کرد: امروزه خون شهدای مدافع حرم با خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع وطن عجین شده است.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله سپاه کل کشور با بیان اینکه اگر کشورمان در ناامنی منطقه سربلند و امن است به برکت خون شهدا است، بیان کرد: با توجه به حوادثی که اطراف ایران اسلامی رقم می‌خورد امنیت بی‌نظیری داریم و آن را مرهون مردان بزرگی هستیم که نشان از بی‌نشانی دارند ولی ما برخی مواقع از آنها غافل هستیم.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون عکس شهدا در بسیاری از منازل زینت‌بخش است ولی برعکس شهدا عمل می‌شود، خاطرنشان کرد: شهدا در قیامت یا شاکی هستند و یا شافی؛ پس باید سعی کنیم مورد شفاعت شهدا قرار بگیریم.

* لزوم تکریم و تجلیل از خانواده شهدا در جامعه

شعبانی با اشاره به اینکه مورد باید خانواده شهدا را همیشه مورد تکریم و احترام قرار دهند، بیان کرد: با توجه به اینکه جنگ هشت ساله تمام شد ولی دفاع همچنان باقی است و ادامه دارد.

وی با اعلام اینکه مشکلات در کشور فراوان است و مورد تحریم ناجوانمردانه قرار داریم ولی دشمنان مقابل ایران به عقب‌ماندگی برخورد کردند، گفت: جرم ایران مخالفت با آمریکا است، بنابراین ایران از هر مظلومی دفاع می‌کند و به هر باطلی که دست تجاوز به مظلومان بزند می‌تازد.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله با تأکید بر اینکه روح و رمز قیام امام حسین(ع) را شهدا درک کرده‌اند، یادآور شد: امام سوم شیعیان اهل مذاکره با باطل نبود و امروزه نیز در این مورد برخی آدرس را اشتباه می‌روند.

وی با اشاره به انواع اسلام در زمان حال، اظهار کرد: اسلام وهابی، اسلام عثمانی، اسلام اخوانی، اسلام آمریکایی، اسلام تکفیری و داعشی انواع آن است.

شعبانی با بیان اینکه این روزها سران فاسد کشورهای عربی با دشمنان خدا راه می‌روند، دست می‌دهند و گردنبند چندین میلیون دلاری از بیت‌المال هدیه می‌دهند، گفت: در ربع چهارم هزاره سوم پدیده‌ای به نام انقلاب به وجود آمد و بعد آن صدام در حالی به ایران حمله کرد که 140 هزار فداییان صدام در خط نخست بودند.

* سران کشورهای عربی با دشمنان خدا راه می‌روند

وی بیان کرد: داعشی‌ها اخیراً می‌خواستند نام خود را العوده یعنی بازگشت بعثی‌ها به عراق بگذارند ولی مدافعان حرم اهل بیت(ع) دست به دفاع زده و هم‌اکنون تکریت را هم پاک‌سازی کردند.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله با اشاره به نقش گسترده مدافعان حرم در زمین‌گیر کردن دشمنان تکفیری اشاره کرد و  یادآور شد: کشورمان امنیت بسیار خوبی دارد و باید قدردان آن باشیم.

وی با اشاره به افرادی همانند بن‌لادن، ملاعمر و البغدادی که افرادی فاسد بوده و حرف از اسلام می‌زدند، خاطرنشان کرد: باید مراقب حق و باطل باشیم و ریشه افراد فاسدی که به اسم اسلام دست به انسان‌کشی می‌زنند را بخشکانیم.

شعبانی بوکوحرام در آفریقا را همان داعش دانست و یادآور شد: وظیفه داریم بدانیم که امروز در جهان اسلام چه می‌گذرد البته طرفدران داعش در آلمان، اندونزی، سوئد، تونس و حتی عربستان دست به آدم‌کشی می‌زنند.

وی با اشاره به برافراشته بودن پرچم داعش در عرفات، متذکر شد: ایران اسلامی دست به کاری زد که ارتش سوریه و عراق به اعتماد به نفس لازم رسیدند و از دفاع مقدس الگوبرداری کردند.

معاون عملیات قرارگاه ثارالله با اعلام دستگیری بسیار هوشمند عبدالمالک ریگی توسط نیروهای داخلی، بیان کرد: در سبزوار که منطقه‌ای شیعه‌نشین است دو نیروی داعشی در حال یارگیری بودند و دو عامل انتحاری با جلیقه انفجاری در زاهدان دستگیر شدند که همه آنها به محبان اهل بیت عناد دارند.

* داعش به دنبال تجزیه عراق است

وی با اعلام اینکه داعش به دنبال تجزیه عراق بوده است، یادآور شد: آنها با نام اسلام در حال مخدوش کردن چهره واقعی اسلام و مسلمانان هستند، زیرا اسلام دین رأفت، مهربانی و پاکی است.

شعبانی با تأکید بر دو نامه رهبر انقلاب اسلامی به جوانان اروپا که جوش و خروش ویژه‌ای در دنیا به راه انداخت، گفت: در مصاحبه مطبوعاتی فرمانده کل سپاه و پاسخ به خبرنگار معاند خارجی، این مسؤول بیان کرد اگر هواپیماهای اسرائیل روزگاری به ایران حمله کنند در فاصله بازگشت به مقاصد خود تمام اسرائیل، تلاویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم تا جایی برای فرود نداشته باشد.

وی با اعلام اینکه ایران اسلامی امنیت‌ خود را هم به دنیا و آن سوی مرزها صادر کرد، یادآور شد: شهدا مایه اقتدار، امنیت، صلابت، ایستادگی، عزت و توانمندی کشورمان هستند.

انتهای پیام/86012/ت40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلام - اینکه - اشاره - شعبانی - معاون - عملیات - یادآور - ثارالله - قرارگاه - اسلامی - اعلام - دشمنان - کشورمان - داریم - امنیت - می‌روند - تجزیه - دنبال - شهدای - انواع - کشورهای - تکفیری - داعشی - بازگشت - افرادی - می‌زنند - اسرائیل - باشیم - بسیار - انقلاب - مدافعان - می‌دهند - هستیم - روستای - علی‌آباد - امروز - واقعی - منطقه - مخدوش - اظهار - امروزه - تکریم - خانواده - خاطرنشان - هم‌اکنون - مدافع - دارند - تأکید -

نظر شما در مورد : داعش به دنبال تجزیه عراق است/ برخی‌ها در منطقه با نام اسلام در حال مخدوش کردن چهره واقعی اسلام هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها