مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7390 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 18:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راه های ارتباطی غرب مازندران نیاز به ارتقاء و تعریض دارد

مدیرکل راه و شهرسازي مازندران :

راه های ارتباطی غرب مازندران نیاز به ارتقاء و تعریض دارد

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازي استان مازندران در حاشیه بازدید از راه های ارتباطی شهرستان نور از جمله محور آمل _ چمستان و راه روستایی لاویج عنوان نمود : راه های ارتباطی غرب مازندران نیاز به ارتقاء و تعریض دارد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس حیدر نوروزی در این بازدید که به همراه استاندار مازندران , معاون استاندار و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور بود اظهار داشت:شهرستان نور به دليل شرايط جغرافيايي و جاذبه هاي فراوان گردشگري همواره پذيراي مسافران بي شماري است كه به اين منطقه رفت و آمد كرده و از مواهب طبيعي آن استفاده مي كنند.

وي تصريح نمود: از اين رو محورهاي ارتباطي اين شهرستان در طول سال علي الخصوص ايام تعطيلات پر ترافيك و پر رفت و آمد بوده كه در ميان نيزمحورهاي روستايي و ييلاقي اين منطقه نيز از اين قضيه مستثني نيست.

مهندس نوروزی اظهار داشت : محورهاي ارتباطي اين استان جزء شاهرگهاي حياتي براي رشد و توسعه استان بوده و بايد همه با نگاه ملي و ويژه به اين مهم در جهت ايجاد يك راه ايمن و استاندارد در اين استان از هيچ كوششي دريغ نكنيم.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران افزود: با توجه به حجم بالاي گردشگر و مسافر به استان در ايام تعطيلات و اقامت اين عزيزان در شهرهاي ساحلي غرب استان مي طلبد تا راههاي ارتباطي غرب استان همواره ايمن و مناسب باشد.

گفتنی است از 10310 كيلومتر راه موجود در مازندران ، مقدار 606كيلومتر در شهرستان نور واقع شده است.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - شهرستان - ارتباطي - اظهار - همواره - محورهاي - تعطيلات - منطقه - استاندار - اداره - شهرسازي - مهندس - نوروزی - مدیرکل - شهرسازی -

نظر شما در مورد : راه های ارتباطی غرب مازندران نیاز به ارتقاء و تعریض دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها