مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7391 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 19:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازديد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از راه هاي ارتباطی شهرستان نکا

به منظور رفع موانع اجرايي صورت پذيرفت :

بازديد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از راه هاي ارتباطی شهرستان نکا

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران به همراه نماینده مردم نکا ، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی , فرماندار نکا و رئیس اداره راه و شهرسازی این شهرستان از محورهای ارتباطی این شهرستان از جمله محور نكا _ نيروگاه و همچنین احداث پل در ورودی کمربندی نکا بازديد و دستوراتي را در خصوص تسريع در عمليات اجرايي آنان…

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حیدر نوروزی در اين بازديد ضمن اعلام رضايت نسبي از اجراي عمليات اجرايي پروژه هاي راهسازي مازندران عنوان كرد : يكي از راهكارهاي برون رفت از محروميت و حركت به سوي توسعه پايدار ، ايجاد راه دسترسي و مواصلاتي بوده كه الحمدا... در دولتهاي قبلي و دولت يازدهم عنايت ويژه اي به اين مهم شده است.

مهندس نوروزی اظهار داشت : با توجه به كثرت پروژه هاي راهسازي در مازندران بايد اعتبارات بيشتري به اين استان تزريق شده ، چراكه با سرمايه گذاري مناسب و ايجاد يك راه ارتباطي ايمن مي توان ميليونها گردشگر و مسافر را به اين استان هدايت كرد.

وي تصريح نمود : با توجه به اينكه محورهاي ارتباطي شرق استان در مسير تردد زائرين امام رضا (ع) قرار داشته و همچنين وجود مراكز صنعتي  و بندر امير آباد ضروري است كه توسعه و تعريض آن در اولويت كاري قرار گيرد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - توسعه - ايجاد - ارتباطي - راهسازي - نوروزی - بازديد - مهندس - اجرايي - پروژه -

مطالب مرتبط با : بازديد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از راه هاي ارتباطی شهرستان نکا
نظر شما در مورد : بازديد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از راه هاي ارتباطی شهرستان نکا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها