مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7392 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 11:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد/ همزمانی رویداد مشهد ۲۰۱۷ و همایش ملی فناوری‌های ساختمان

مشاور معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

برگزاری همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد/ همزمانی رویداد مشهد ۲۰۱۷ و همایش ملی فناوری‌های ساختمان

مازندشورا: مشاور معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از برگزاری چهارمین دوره همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان با رویکرد توسعه پایدار همزمان با رویداد مشهد ۲۰۱۷ در آن شهر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حمید عرفانیان مشاور معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در بیان همایش ملی فناوری های نوین ساختمان در مشهد گفت: زمان برپایی این همایش ملی همزمان با رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام روزهای یک تا هفتم بهمن ماه آتی است.

وی تفاوت دوره چهارم این همایش را با دوره های پیشین آن رویکرد توسعه پایدار در ارتباط با بکارگیری فناوریهای نوین در ساختمان‌سازی به منظور حفظ محیط زیست و کاهش تولید گازهای گلخانه ای اعلام کرد.

مشاور معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ارتقا سطح همایش به بین المللی نیز در دست پیگیری است لذا در این خصوص تاکنون رایزنی‌های لازم برای حضور شرکتهای معتبر خارجی فعال در حوزه توسعه پایدار از جمله انگلیس، آمریکا، هلند، دانمارک، استرالیا و ژاپن در دوره چهارم همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان صورت گرفته است.

وی گفت: مسئولیت برگزاری همایش فناوریهای نوین ساختمان بر عهده معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و مسئولیت دبیرخانه و برگزاری آن با اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی است.

عرفانیان به انتشار فراخوان و آغاز ثبت نام متقاضیان حضور در همایش نیز اشاره و پیش بینی کرد ۸۰۰ تا هزار مهندس و متولی بخش ساختمان در این رویداد اقتصادی شرکت کنند.

وی در گفتگو با ایرنا گفت: وزارت راه و شهرسازی در هر استان دبیرخانه ای دارد که هر یک از آنها در یکی از حوزه های فنی فعالیت می کنند.

او افزود: قدیمی ترین دبیرخانه فنی وزارت راه و شهرسازی دبیرخانه فناوریهای نوین ساختمانی است که از هشت سال پیش تاکنون در استان خراسان رضوی فعال شده است.

وی ادامه داد: یکی از وظایف این دبیرخانه برگزاری همایشهای دوسالانه در حوزه فناوریهای نوین است که تاکنون سه دوره آن با موفقیت در مشهد برپا شده است. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساختمان - همایش - شهرسازی - دبیرخانه - وزارت - فناوریهای - برگزاری - مشاور - رویداد - تاکنون - معاون - فناوری‌های - مسئولیت - خراسان - استان - عرفانیان - چهارم - توسعه - پایدار - ادامه -

مطالب مرتبط با : برگزاری همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد/ همزمانی رویداد مشهد ۲۰۱۷ و همایش ملی فناوری‌های ساخ...
نظر شما در مورد : برگزاری همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد/ همزمانی رویداد مشهد ۲۰۱۷ و همایش ملی فناوری‌های ساخ...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها