مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7396 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 11:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

اختصاصی مازندشورا: شورای سردبیری کانال خبری و تحلیلی اشرف البلاد در پاسخ به روابط عمومی شهرداری بهشهر یادداشتی را به نگارش درآورد که در آن ضمن اظهار خرسندی از پاسخگو بودن روابط عمومی شهرداری بهشهر، برخی دیگر از مشکلات و معضلات مردم بهشهر را گوشزد کردند

اختصاصی مازندشورا: در روزهای گذشته شهرداری بهشهر در جهت فرهنگ سازی در ایام محرم بنری در سطح شهر نصب کرده بود که در آن از شهروندان خواسته بود از رها کردن ظروف نذری یک بار مصرف در خیابان و جوب‌های آب خودداری کنند.

کانال تلگرامی اشرف البلاد که کانالی خبری مختص شهروندان شهر بهشهر است و وظیفه خود را در درجه اول معرفی شهرستان بهشهر به تمامی هموطنان و انتشار اخبار شهرستان بهشهر و  نمایش معضلات و ظرفیت ها می داند، با تشکر از این اقدام شهرداری بهشهر، نسبت به وجود یک غلط املایی در این بنر تذکر داده بود و خواستار نظارت بیشتر بر روی بنرهای شهرداری شد. همچنین این کانال پیشنهاد داده بود به منظور حفظ کرامت و شان خدمتگزاران در این عرصه، از واژه "پاکبان" استفاده شود.

پس از آن روابط عمومی شهرداری بهشهر جوابیه‌ای برای این کانال تلگرامی ارسال کرد که در آن توضیحاتی ارائه شد و استفاده از واژه (رفته‌گران) را درست دانست و به چند منبع وبلاگی غیرمعتبر اشاره کرد.

در ادامه شورای سردبیری کانال خبری و تحلیلی اشرف البلاد در پاسخ به روابط عمومی شهرداری بهشهر یادداشتی را به نگارش درآورد که در آن ضمن اظهار خرسندی از پاسخگو بودن روابط عمومی شهرداری بهشهر، برخی دیگر از مشکلات و معضلات مردم بهشهر را گوشزد کردند که متن آن در ادامه می‌آید:

 

به نام خداوند مهربان

با سلام و احترام

جای بسی خوشحالیست که روابط عمومی محترم به وظیفه‌اش که پاسخگویی به اذهان عمومی است اینبار عمل نموده و پس از انتشار غلط املایی این نهاد محترم در این کانال اطلاع رسانی جوابیه‌ای را جهت شفاف سازی در گروه بزرگ اشرف البلاد منتشر نموده است.

حال چند نکته:

  1. همانطور که پیشتر در این کانال و مراجع دیگر در قالب پیام شهروندی منتشر شده است استفاده از واژه رفتگر و آشغالی باعث تضعیف و زیر پا نهادن کرامت انسانی تلقی می شود، لذا از واژه پاکبان نیز بجای آن واژگان استفاده نماییم تا مقام قابل ستایش این زحمتکشان را ارج بنهیم.
  2. همانطور که می دانیم روابط عمومی یک نهاد در یک شهر می بایست جنبه حرفه‌ای و تخصصی خود را حفظ نماید لذا بجای آنکه اشتباهش را توجیه نماید و بدنبال منابع غیر معتبر در این راستا باشد و به چند وبلاگ و وب سایت که آنها هم نیز این اشتباه املایی را داشته‌اند به منابع معتبری مانند: فرهنگ دهخدا، فرهنگ عمید، فرهنگ معین نیز استناد نماید که جملگی رفتگران و رفتگر را صحیح می‌دانند
  3. از روابط عمومی محترم شهرداری باز هم سپاس گزاریم اما ای کاش در خصوص بلوار خیابان امام، عدم استفاده از ظرفیت گردشگری، حمل و نقل شهری ، بازار روز بهشهر و ... که معضلات این شهر می‌باشد و خواسته عموم مردم فهیم اشرف البلاد است جوابیه در خور دهد.

از خداوند باریتعالی برای شهرداری بهشهر توفیق روز افزون و توان بیشتر جهت خدمتگزاری به مردم عزیز این شهرستان خواستاریم.

شورای سردبیری کانال خبری و تحلیلی اشرف البلاد


پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشرف البلاد - کانال تلگرامی اشرف ا - اشرف البلاد بهشهر - شهرداری بهشهر - روابط عمومی شهرداری -

نظر شما در مورد : پاسخ روابط عمومی شهرداری بهشهر به کانال تلگرامی اشرف البلاد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها