مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7400 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 12:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتقاد امام جمعه بابل از عملکرد اداره ورزش این شهرشتان

در گفت‌وگو با فارس مطرح شد

انتقاد امام جمعه بابل از عملکرد اداره ورزش این شهرشتان

مازندشورا: امام جمعه بابل از عملکرد اداره ورزش این شهرستان انتقاد کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان بابل فعالیت چندانی در توسعه ورزش انجام نداده است.

مازندشورا:حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: شهرستان بابل فاقد مدیریت ورزشی شایسته است که این امر یکی از دلایل عقب‌ماندگی ورزشی در این شهرستان است.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان بابل نه تنها فعالیت چندانی در توسعه ورزش انجام نداده است بلکه دیگر مسؤولان نیز به صورت جدی در این امر وارد نشده‌اند.

روحانی بیان کرد: در بازدیدی که قبل از برگزاری مسابقه خونه‌به‌خونه از زمین ورزشی شهدای هفت تیر بابل انجام شد برخی از تماشاگران تقاضا کردند جلسه‌ای را با مسؤولان امر برای تکمیل برخی از پروژه‌های ورزشی تشکیل شود که براین‌اساس جلسه‌ای با حضور نمایندگان مردم بابل در مجلس، فرماندار، شهردار، رئیس ورزش و جوانان و مسؤولان مربوطه برگزار شده است.

روحانی تکمیل و بازسازی زمین ورزشی شهدای هفت تیر بابل را یکی از دغدغه‌های موجود برشمرد و بیان کرد: کمبود صندلی برای تماشاگران یکی از مشکلات اساسی زمین ورزشی شهدای هفت تیر بابل است که مقرر شد مسؤولان تدبیر جدی برای رفع این مشکل اتخاذ کنند.

وی تصریح کرد: همچنین مقرر شد از وجود خیرانی که تمایل به مساعدت درباره توسعه ورزش شهرستان دارند استفاده شود.

روحانی تقدیر از ورزشکاران از جمله ورزشکاران المپیکی را یکی از وظایف اداره ورزش و جوانان بابل برشمرد و افزود: جای بسی تاسف است نه تنها تجلیل شایسته‌ای از قهرمانان المپیکی بابل انجام نشده است بلکه حتی از زدن یک بنر هم دریغ کردند.

امام جمعه بابل تصریح کرد: اگرچه قهرمانان المپیکی موفق به کسب مدال نشدند اما زحمات زیادی را متحمل شدند و نیاز بود از زحمات آنها تقدیر می‌شد که با غفلت مسؤولان شهری این امر میسر نشد.

روحانی تصریح کرد: بررسی مشکلات ورزشی و رفع نواقص موجود در حوزه ورزش، یکی از اهداف و اقدامات اساسی شورای ورزشی شهرستان بابل است.

انتهای پیام/86009


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشی - مسؤولان - شهرستان - روحانی - تصریح - جوانان - شهدای - اداره - المپیکی - اساسی - تقدیر - قهرمانان - زحمات - مشکلات - ورزشکاران - جلسه‌ای - توسعه - افزود - تماشاگران - گفت‌وگو - موجود - تکمیل - برشمرد -

نظر شما در مورد : انتقاد امام جمعه بابل از عملکرد اداره ورزش این شهرشتان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها