مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7406 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 14:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 15 خبر داد:

اعطای تسهیلات تشویقی به پرداخت کنندگان عوارض معوقه شهرداری

مازندشورا: شهردار منطقه ۱۵ از اعطای تسهیلات تشویقی به پرداخت کنندگان عوارض معوقه شهرداری تا پایان آذر خبر داد .

مازندشورا:

بلدیه| علی اکبر انجمنی وی با اعلام مطلب فوق افزود: شهروندانی که بدهی معوقه سالهای گذشته خود را به طور یکجا پرداخت کرده اند، فرصت دارند از تسهیلات تشویقی پرداخت جرایم دیرکرد عوارض نوسازی و چک های برگشتی بهره مند شده و مزایا و تسهیلات تشویقی به میزان حداکثر ۷۰ درصد جرائم دیرکرد به آنان اعطا می شود.
شهردار منطقه خاطر نشان کرد: به همین منظور آنها با مراجعه به پرتال اینترنتی شهرداری تهران به نشانی Tehran.ir، اداره درآمد شهرداری منطقه و یا دفاتر خدمات الکترونیک می توانند نسبت به پرداخت عوارض و جرائم آن اقدام کنند.
دکتر انجمنی با اشاره به اینکه این مصوبه شورای اسلامی شهر تهران شامل شهروندانی است که تا پایان سال ۹۴ نسبت به پرداخت عوارض اقدام نکرده اند، یادآوری کرد: با ابلاغ این تسهیلات، امکان بهره مندی از ۵۰ تا ۷۰ درصد تسهیلات فقط برای شهروندانی است که تا پایان آذر عوارض خود را پرداخت می کنند.
وی در ارتباط با تسهیلات اشخاص دارای چک های برگشتی نیز اظهار داشت: افرادی هم که دارای چک های برگشتی تا پایان سال ۹۴ نزد شهرداری هستند، چنانچه چک ها و اسناد برگشتی خود را به طور نقدی و یکجا پرداخت کنند می توانند از مزایا و تسهیلات تشویقی به میزان ۲۰ تا ۸۰ درصد خسارت تاخیر بهره مند شوند.
وی یادآوری کرد: برای اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص تسهیلات تشویقی نسبت به ارسال ۲۶۰۰ پیامک، نصب ۱۴ بنر پرتابلی، ۱۶ استند و ۱۴۰ تخته بنر از سوی روابط عمومی منطقه اقدام شده است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تسهیلات - پرداخت - عوارض - تشویقی - شهروندان - برگشتی - شهرداری - منطقه - اقدام - شهروندانی - پایان - توانند - یادآوری - دارای - تهران - دیرکرد - انجمنی - معوقه - شهردار - مزایا - میزان - جرائم -

نظر شما در مورد : اعطای تسهیلات تشویقی به پرداخت کنندگان عوارض معوقه شهرداری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها