مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7408 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 14:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشارکت 3300 نفر در همایش‌ها و جشنواره‌های سوادکوه

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه خبر داد

مشارکت 3300 نفر در همایش‌ها و جشنواره‌های سوادکوه

مازندشورا: رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از مشارکت 3 هزار و 300 نفر در همایش‌ها و جشنواره‌های سوادکوه طی 6 ماه نخست امسال خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، رضا احمد‌زاده بعدازظهر امروز در جلسه طرح و برنامه اداره ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به اینکه برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌ها در راستای دست‌یابی به اهداف فرهنگی و ورزشی است، گفت: 21 همایش و جشنواره در 6 ماه نخست امسال در سوادکوه برگزار شد.

وی با بیان اینکه برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی با همکاری اداره ورزش و جوانان، هیأت‌های ورزشی، سمن‌ها و ادارات و نهاد‌ها در سوادکوه اجرایی می‌شود، افزود: 3 هزار و 300 نفر در همایش‌ها و جشنواره‌های نیمه اول سال 95 شرکت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه به استقبال عمومی از همایش‌های پیاده‌روی و جشنواره‌های شهرستان اشاره و خاطر‌نشان کرد: 6 همایش پیاده‌روی در 6 ماه نخست امسال در سوادکوه با حضور 575 نفر برگزار شد.

این مسؤول برگزاری کارگاه‌های آموزشی را در راستای افزایش اطلاعات علمی و تخصصی ورزشکاران، مربیان و داوران عنوان کرد و با اشاره به برگزاری پنج کارگاه آموزشی تخصصی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، افزود: کارگاه‌های آموزشی با موضوع تغذیه، مواد مخدر، احیای قلب و عروق در این دو شهرستان برگزار شد.

احمد‌زاده به لزوم تقویت برنامه‌های فرهنگی و ارتقای دانش فعالان فرهنگی و ورزشی در سوادکوه اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از همکاری و تعامل ادارات و نهاد‌ها، فعالان فرهنگی و ورزشی استقبال می‌کند.

انتهای پیام/86015/ب20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - فرهنگی - جوانان - اداره - اشاره - برگزاری - ورزشی - آموزشی - برگزار - جشنواره‌های - همایش‌ها - کارگاه‌های - شهرستان - پیاده‌روی - تخصصی - فعالان - سوادکوه‌شمالی - شهرستان‌های - استقبال - نهاد‌ها - همایش - احمد‌زاده - اینکه - امسال - برنامه‌های - راستای - ادارات - همکاری - افزود -

نظر شما در مورد : مشارکت 3300 نفر در همایش‌ها و جشنواره‌های سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها