مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7409 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 14:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد:

انجام اقدامات فوریتی برای جلوگیری از آبگرفتگی

مازندشورا: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اعلام کرد: اقدامات فوریتی برای جلوگیری از آبگرفتگی در راستای دستورالعمل شهردار تهران در مناطق 22 گانه انجام شد.

مازندشورا:

بلدیه| مجتبی یزدانی با بیان اینکه برای جلوگیری از آبگرفتگی در شهر تهران اقدامات لازم از سه ماه پیش آغاز شده است، اظهار کرد: از مرداد ماه طرح فوریتی در خصوص بازبینی تمامی جوی ها، نهرها، کانال ها، رودخانه ها، مسیل ها، قنوات و مکان هایی که ممکن بود دچار آبگرفتگی شود در ۲۲ منطقه شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته و با نحو بسیار خوبی انجام شده است.
وی به دستورالعمل شهردار تهران در زمینه اقدامات فوریتی برای رفع مشکلات آبگرفتگی در مناطق ۲۲ گانه تهران اشاره کرد و افزود: در راستای این اقدامات تمامی پیام های ۱۳۷ مورد بررسی قرار گرفت و شهروندان هر آنچه را که در سال گذشته درباره آبگرفتگی برخی نقاط در شهر تهران گزارش داده بودند بررسی، پیگیری و برطرف شد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران ادامه داد: در راستای رسیدگی به نقاط آبگرفته در شهر تهران با همراهی حوزه ترافیک توانستیم اقدامات بسیار خوبی انجام دهیم به طوری که تمامی فیلم ها و عکس هایی که در زمان بارندگی در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ثبت شده بود، بررسی و محل های آبگرفتگی رفع و رجوع شد.
یزدانی با تاکید بر اینکه مورد خاصی از آبگرفتگی های سال گذشته باقی نمانده است، خاطر نشان کرد: در فرصت ۴۵ روزه ای که شهردار تهران برای اقدامات فوریتی در جهت رفع موارد آبگرفتگی داده بود ایرادها رسیدگی و تمامی موارد را رفع شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - آبگرفتگی - اقدامات - تمامی - فوریتی - شهرداری - بررسی - موارد - گذشته - رسیدگی - ترافیک - راستای - اینکه - جلوگیری - خدمات - یزدانی - معاون - بسیار - شهردار -

نظر شما در مورد : انجام اقدامات فوریتی برای جلوگیری از آبگرفتگی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها