مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 7411 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 -ساعت : 14:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابوالفضل قناعتی خبر داد:

علاءالدینی دیگر، اینبار در خیابان شریعتی

مازندشورا: عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران از تغییر کاربری غیر مجاز یک پلاک به مجتمع تجاری در خیابان شریعتی واقع در منطقه 7 تهران خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه| ابوالفضل قناعتی در دویست و نود و ششمین جلسه شورا گفت: در خیابان شریعتی کوچه گوهر ملکی تغییر کاربری به مجتمع تجاری داده شده که مغایر با قوانین و طرح تفصیلی بوده است.

وی افزود: از آنجا که کمبود پارکینگ یکی از معضلات مهم شهر تهران است لذا مجوز دادن به این مجتمع در معابری که با کمبود شدید پارکینگ مواجه هستند جای تعجب دارد.

این عضو هیات رییسه شورا افزود: در مورد تخلف این مجتمع رای کمیسیون بدوی و نیز کمیسیون ماده 100 به تخریب آن بوده ولی کماکان این مجتمع به صورت تجاری ادامه فعالیت می دهد. درخواست ما این است که هر چه سریعتر رای کمیسیون ماده 100 در مورد این مجتمع اجرا شود تا شاهد علاءالدینی دیگر در تهران نباشیم.

قناعتی در ادامه خاطر نشان ساخت: مورد دیگر در خصوص این مجتمع برداشتن پل عابر پیاده مجاور آن بوده است تا مبادا فضای بصری مجتمع تحت الشعاع قرار گیرد. این پل عابر پیاده در مجاورت منزل آیت الله خوشبخت بوده است.

عضو هیات رییسه شورا با تاکید بر این که کمبود پارکینگ و کمبود پل های عابر پیاده از جمله معضلات شهر تهران است خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت این مجتمع تجاری شد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجتمع - کمبود - تهران - کمیسیون - پیاده - تجاری - پارکینگ - قناعتی - ادامه - سریعتر - خیابان - شریعتی - رییسه - علاءالدینی - معضلات - افزود - ابوالفضل -

نظر شما در مورد : علاءالدینی دیگر، اینبار در خیابان شریعتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها