مجتمع آب‌رسانی روستایی اسلام‌آباد میاندورود کلنگ‌زنی شد

تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 7413 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ظهر امروز

مجتمع آب‌رسانی روستایی اسلام‌آباد میاندورود کلنگ‌زنی شد

مازندشورا: کلنگ مجتمع آب‌رسانی روستایی اسلام‌آباد میاندورود با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی به زمین زده شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، ظهر امروز کلنگ مجتمع آب‌رسانی روستایی اسلام‌آباد این شهرستان با حضور محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، فرماندار میاندورود و دیگر مسؤولان به زمین زده شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در این مراسم با بیان اینکه در تلاش برای اجرای چند فاز مجتمع آب‌رسانی روستایی اسلا‌م‌آباد هستیم، اظهار کرد: فاز نخست یک باب مخزن زمینی 500 متر مکعب و یک باب مخزن هوایی 100 متر مکعب احداث و چهار کیلومتر خط انتقال و تعویض شبکه آب‌رسانی اجرا می‌شود.

مجید عبدالهی اعتبار اجرای فاز نخست مجتمع آب‌رسانی اسلام‌آباد را بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان دانست و افزود: فاز نخست این مجتمع تیرماه سال آینده به پایان می‌رسد و این پروژه به 2 میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز دارد که امیدواریم با تلاش نمایندگان اعتبارت بعدی را هم دریافت کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم، اظهار کرد: دو سال گذشته طرحی در مجلس مطرح شد تا بتوانیم از محل صندوق توسعه ملی اعتباراتی را برای آبادانی کشور برداشت کنیم که در این زمینه با حمایت مقام معظم رهبری 500 میلیون دلار اعتبار برای آب‌رسانی روستایی اختصاص یافت.

محمد دامادی با اشاره به اینکه مازندران جزء استان‌های برتر در سهم‌خواهی اعتبارات تخصیصی صندوق توسعه ملی است، تصریح کرد: باید هر چه سریع‌تر پروژه‌های آبرسانی روستایی نیمه تمام در استان اجرایی شود.

ارسطو قادری فرماندار میاندورود نیز با بیان اینکه در گذشته مشکلات زیادی در بخش آب شرب داشتیم، گفت: در حال حاضر با تعامل خوب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و تخصیص اعتبارات لازم بخش بسیاری از مشکلات برطرف شده است و مردم هم باید در روند اجرای این پروژه صبر و حوصله به خرج دهند تا کارها به شکل اصولی به سرانجام برسد.

انتهای پیام/86037/ت30


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #روستایی #میاندورود #آب‌رسانی #مجتمع #مدیرعامل #فاضلاب #اینکه #میلیون #مازندران #اعتبار #اجرای #اسلام‌آباد #تومان #گذشته #پروژه #توسعه #محمد دامادی #مشکلات #استان #اعتبارات #صندوق #مراسم #نماینده #دامادی #شهرستان #شورای #اسلامی #اظهار #امروز #فرماندار #میلیارد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مجتمع آب‌رسانی روستایی اسلام‌آباد میاندورود کلنگ‌زنی شد

*

*


X https://sport45.site/