برخی به‌شدت دنبال سهم‌خواهی هستند/ اعلام خروجی اصولگرایان آمل در آینده نزدیک

تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1395 - ساعت : 14:52

کد مطلب: 7415 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر اصولگرایان آمل در گفت‌وگو با مازندشورا؛

برخی به‌شدت دنبال سهم‌خواهی هستند/ اعلام خروجی اصولگرایان آمل در آینده نزدیک

اختصاصی مازندشورا: بحث ولایت‌پذیری مهمترین نکته است و همانطور که رهبری فرموده‌اند مواردی چون نزدیکی، حمایت یا ارتباط با فتنه و فتنه‌گران خط قرمز ما خواهد بود/ دبیر اصولگرایان آمل، درباره مشکلات شهری و نقاط ضعف این شورا گفت: فقط در یک عبارت می‌گویم: حق مردم این شهر خیلی بیشتر از وضع موجود است

اختصاصی مازندشورا: در سلسله گفتگوهای مازندشورا با بزرگان احزاب و جریانات سیاسی شهرهای مختلف مازندران، این‌بار جهت آگاهی از آخرین وضعیت (تحرکات نامزدهای احتمالی، جریان‌های شهری و فعالان سیاسی و احزاب) انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان آمل، به سراغ مهدی آباد (دبیر اصولگرایان آمل) رفتیم و در این باره گفت‌وگو کردیم که مشروح آن از نظرتان می‌گذرد:

نگاه‌های قومیتی و برخی تاثیرات منفی آن در انتخابات آمل

مهدی آباد، درباره فضای انتخاباتی شورا در شهر آمل، اظهار کرد: فضای انتخاباتی آمل همواره تحت تاثیر چندین مساله‌ی ریز و درشت قرار داشته و دارد که این موضوع در انتخابات آتی هم نه تنها کمرنگ نشده بلکه به چند دلیل افزایش هم خواهد یافت.

وی، با بیان اینکه اولین موضوع نگاه‌های طائفه‌گرایانه و قومیتی است، افزود: آمل بواسطه داشتن ییلاقات متعدد و همچنین بخش‌های مجزا ازهم به شدت تحت تاثیر این گروه‌ها و دسته‌بندی‌های غیرسیاسی قرار گرفته است. این مشکل در تمامی دوره‌های گذشته وجود داشته و متأسفانه در بعضی مواقع باعث تاثیرات منفی در انتخابات شده است.

گروه‌های غیررسمی سیاسی آمل به‌شدت دنبال سهم‌خواهی هستند

دبیر اصولگرایان آمل، مورد دوم را بحث تشکیل گروه‌های غیررسمی سیاسی و یا منفعت‌طلبانه در شهر آمل دانست و تصریح کرد: گروه‌هایی که بواسطه داشتن قدرت‌های چند وجهی (چه مالی و چه روابط موجود در ادارات) جلسات متعدد تشکیل داده‌اند و به‌شدت دنبال سهم‌خواهی هستند.

آباد، ادامه داد:  موضوع  سوم تشکل‌های سیاسی با گرایش‌های متنوع هستند که سعی در نفوذ در بدنه شورا را دارند.

 

اعلام خروجی اصولگرایان آمل در آینده نزدیک

وی، با اشاره به تعداد نامزدهای احتمالی انتخابات شورا بیان کرد: با توجه به تحلیل‌های کنونی، تعداد شرکت‌کنندگان تقریبا برابر با دوره پیش و حدود یکصد نفر خواهد بود که این تعدد نامزدها دلایل مختلفی دارد که البته این تعدد وظیفه دستگاه‌های نظارتی را سنگین‌تر خواهد کرد.

دبیر اصولگرایان آمل، با بیان اینکه جریان اصولگرایی و بطور کل ارزشی شهر، برای انتخابات سال آینده برنامه‌ای خاص دارد، گفت: بر همین اساس جلسات متعدد تشکیل شده و با بسیاری از افراد صاحب‌نام و بانفوذ شهری نشست‌هایی برگزار شد که آن شاءالله در آینده خروجی آن به همه اعلام خواهد شد.

آباد، افزود: انتخاب افراد در این جریان بر اساس معیارهای چندگانه است که توانائی، تحصیلات، سلامت افراد، تخصص و سوابق آنها از جمله آن‌هاست.

 

حمایت یا ارتباط با فتنه و فتنه‌گران خط قرمز ما خواهد بود

وی، تصریح کرد: جدای از موارد بالا بحث ولایت‌پذیری مهمترین نکته است و همانطور که رهبری فرموده‌اند مواردی چون نزدیکی، حمایت یا ارتباط با فتنه و فتنه‌گران خط قرمز ما خواهد بود.

دبیر اصولگرایان آمل، درباره مشکلات شهری و نقاط ضعف این شورا گفت: فقط در یک عبارت می‌گویم: حق مردم این شهر خیلی بیشتر از وضع موجود است.

دبیر و سخنگوی شورای اصلاح‌طلبان آمل در گفتگو با مازندشورا؛
شورا جای افراد سیاسی و متخصص است/ تشریح ساز و کار اصلاح‌طلبان آمل در انتخابات 96

نویسنده :

برچسب ها : #مهدی آباد #اصولگرایان آمل #انتخابات شورا #شورای آمل #شورای شهر آمل #اصولگرایان مازندران #احزاب آمل #فضای انتخاباتی آمل #انتخابات 96

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برخی به‌شدت دنبال سهم‌خواهی هستند/ اعلام خروجی اصولگرایان آمل در آینده نزدیک

*

*


X https://sport45.site/